HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Portugalsko.

Starý mládenec je míra, kterou lze získat po třech až čtyřech letech studia. Dokončení bakalářský titul může poskytnout absolventům s více pracovních příležitostí a možnost vydělat si více peněz do svého života.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Coimbra (také známý jako studentské město) bylo kdysi hlavním městem Portugalska s populací více než 100.000 osob. Nejstarší univerzita v Evropě, Univerzita v Coimbře je zde. Tato univerzita přitahuje studenty z celého světa, kteří hodlají vykonávat různé kurzy.

Univerzity pro titul bakaláře Portugalsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Portugalsko zde.

nalezené výsledky Filter

Titul v ošetřovatelství

Escola Superior de Enfermagem de Coimbra
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Portugalsko Coimbra

Ošetřovatelství v posledních třiceti letech prošel významným vývojem v úrovni vědeckých poznatků a školení na technologické úrovni a na úrovni filozofie péče vyplývající ze sociokulturních, politických, ekonomických, demografických a epidemiologických změn v moderních společnostech.