Filter
Bakalář
Portugalsko Barcarena Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Portugalsko.

Bakalářský titul je program, vysokoškolské vzdělání, které lze získat v asi čtyři roky. Mnoho bakalářské programy jsou nabízeny v osobě, jakož i na on-line, takže i studentů, kteří žijí v odlehlých oblastech nebo kteří nemohou chodit do školy na plný úvazek mohou uplatnit své vzdělání.

Portugalsko je jeden z nejteplejších evropských zemí. Univerzitní programy jsou velmi cenově dostupné. Ve skutečnosti Portugalsko má jeden z nejnižších životních nákladů pro studenty. Užijte si velké pláže v Algarve nebo staré křídla historie v hlavním městě Lisabonu.

Univerzity pro titul bakaláře Portugalsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Portugalsko zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Atlântica University

Zdraví je jedním z hlavních průmyslových odvětví na světě a národní zdravotnické systémy jsou největší zaměstnavatelé ve všech rozvinutých zemích. ... [+]

Popis

Zdraví je jedním z hlavních průmyslových odvětví na světě a národní zdravotnické systémy jsou největšími zaměstnavateli ve všech rozvinutých zemích.

Titul v managementu zdravotnictví je prvním absolventským kurzem vytvořeným v Portugalsku a jedním z prvních v Evropě (v roce 2001) v této oblasti specializace managementu, který je jedním z mála vysokoškolských kurzů vyvinutých na podporu dovedností organizačních potřeb zdravotnického systému. a všechny subsektory zdravotnických systémů včetně péče o seniory, dlouhodobé péče, domácí péče, zdravotního pojištění, nemocnic, diagnostiky, eHealth řešení a služeb a poradenství pro zdravotnictví.... [-]

Portugalsko Barcarena
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině