Filter
Bakalář
Portoriko Study type: Všechny Pace: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Portoriko.

Bakalářský titul je program, vysokoškolské vzdělání, které lze získat v asi čtyři roky. Mnoho bakalářské programy jsou nabízeny v osobě, jakož i na on-line, takže i studentů, kteří žijí v odlehlých oblastech nebo kteří nemohou chodit do školy na plný úvazek mohou uplatnit své vzdělání.

Existuje několik instituce vyššího vzdělávání po celém nachází Puerto Rico, s University of Puerto Rico je nejstarší a největší. Jako území Spojených států, občané mohou mít přístup k dalším příležitostem pro vzdělávání.

Univerzity pro titul bakaláře Portoriko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Portoriko zde.

Čtěte více Méně

Results

Ponce Health Sciences University

Bachelor of Science v ošetřovatelství - Dvě Položka options ... [+]

Dvě možnosti Vstupní

1. Přímý vstup

Tři roky nebo Osm trimestr každý jeden 15-týdenní

2. Horní Division

Dva roky nebo Šest trimestr každý jeden 15-týdenní Přijímací Požadavky

Přímý vstup

Uznán maturitu nebo generální Equivalency zkouška (GED) Oficiální přepisy z vysoké školy a pomaturitní případně Kumulativní GPA 2,5

Nezbytné vysoké školy kurzy

1 jednotka biologie 1 jednotka chemie 1 jednotka algebry Prokázat znalostí angličtiny v mluvení a čtení o TOEFL skóre nebo důkazy o úspěšném absolvování ročníku vysoké školy angličtiny Důkaz o účasti v pečovatelském pre-přijímací konference Napsaný esej naznačuje zájem o ošetřovatelství osobní Interview Dva doporučující dopisy Imunizace záznamy a lékařské testy Aktuální Basic Life Support (BLS), certifikace V souladu se základními standardy výkonu v ošetřovatelství Nevratný poplatek za podání žádosti o $ 80,00 Kriminální pozadí screening Vezměte HESI A2 zkouška (školský systém Health, Inc.) ... [-]
Portoriko Ponce
February 2019
Denní studium
2 - 3 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině