Filter
Bakalář
Polsko Wrocław Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Polsko.

Starý mládenec je míra, kterou lze získat po třech až čtyřech letech studia. Dokončení bakalářský titul může poskytnout absolventům s více pracovních příležitostí a možnost vydělat si více peněz do svého života.

Polsko oficiálně Polská republika, je země ve střední Evropě. S počtem obyvatel 38 milionů lidí, v Polsku je 6. nejlidnatější zemí EU. EU / EHP studenti nepotřebují vízum ke studiu v Polsku. Náklady na bydlení v Polsku patří k nejnižším v Evropské unii.

Wrocław je považován za třetí největší centrum vzdělávání v Polsku. Za třicet známých institucí, existuje více než 135 tisíc studentů. Wrocław University města nabízí zdravé akademické prostředí na místní a zahraniční studenty.

Univerzity pro titul bakaláře Polsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Polsko zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Veterinární medicína poskytuje znalosti v oblasti prevence a léčby zvířat v zájmovém a hospodářských zvířat nemocí, ochrana spotřebitele, bezpečnosti produktů živočišného ... [+]

Doba trvání: 5,5 let (11 semestrů)

Profesní označení: Doktor veterinárního lékařství, DVM

Studie Profil: obecně akademický

Začátek měsíc: Říjen Semestrální poplatek: 4000 EUR Přehled kurzu udělena s certifikátem a univerzit, které potvrzuje nejvyšší úroveň vzdělávání v Evropě ujišťuje kandidáty tou nejlepší volbou pro veterinární kurzu. Studenti během studia Veterinary Medicine získat znalosti ve všech oblastech, které patří do obecných a základních skupin, což odpovídá obecným akademického profilu vzdělávání, pak mají klinických předmětů. Student bere praxe a klinické stáže povinné, jehož prostřednictvím získají praktické dovednosti používané ve veterinární profesi. Provádějící druh orientované školení, klinické stáže a možnost vybrat si předměty ze skupiny volitelných předmětů umožňuje studentům, aby vyjasnila a zaměření získaných znalostí a dovedností pro budoucí praktické profese. Získané teoretické vědomosti v oblasti veterinární vědy v průběhu prvních čtyř ročníků poskytuje základ pro praktický výcvik v posledních letech studia. Odborné zaměření může pokračovat v průběhu doktorského studia, postgraduální studium a specializační kurzy pro veterináře.... [-]

Polsko Wrocław
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
11 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině