HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Stát Palestina.

Starý mládenec je míra, kterou lze získat po třech až čtyřech letech studia. Dokončení bakalářský titul může poskytnout absolventům s více pracovních příležitostí a možnost vydělat si více peněz do svého života.

Řada vysokých škol se objevily v posledních letech na celém palestinském území a v pásmu Gazy. I když mladý, tato zařízení jsou schopni nabídnout pestrou škálu programů pro místní a zahraniční studenty.

Univerzity pro titul bakaláře Stát Palestina. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Stát Palestina zde.

nalezené výsledky Filter

Terapeutická výživa

Palestine Polytechnic University
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2019 Stát Palestina Hebron

Náš čtyřletý program, Léčebné Nutrition byl speciálně navržen pro studenty se silným zájmem o výživě a zdravotnictví, kteří chtějí využít své znalosti na pomoc při prevenci a léčbě onemocnění jako registrovaný dietolog. Terapeutické Výživa studenti se naučí příjem potravy a dietní požadavky mohou být změněny nemocí, a jak aplikovat léčebné diety k léčbě nemocí

Biomedicínské inženýrství (BME)

Palestine Polytechnic University
Kampus Denní studium Srpen 2019 Stát Palestina Hebron

Biomedicínské inženýrství (BME) je aplikace inženýrských principů a konceptů k medicíně a biologii pro zdravotnické účely (např diagnostického). BME je rychle se rozvíjející a produkuje důležité inovace, které zlepšují kvalitu našeho života.