Filter
Bakalář
Stát Palestina Hebron Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Stát Palestina.

Starý mládenec je akademický studijní program, který pomáhá připravit studenty na budoucí povolání nebo pokračovat ve svém vzdělávání. Bakalářské hodnosti lze získat asi tři až pět let v závislosti na výsledcích žáků, jakož i požadavkům každého konkrétního studijního programu.

Řada vysokých škol se objevily v posledních letech na celém palestinském území a v pásmu Gazy. I když mladý, tato zařízení jsou schopni nabídnout pestrou škálu programů pro místní a zahraniční studenty.

Jedním z nejvýznamnějších měst palestinských územích, je Hebron známý pro jeho údajný zahraničních univerzitách a jejich vztahy s mezinárodními univerzitami, jako jsou Hebron univerzity. Všichni ti, kteří si nemohou dovolit chodit do drahých zahraničních univerzitách mohou studovat v Hebronu.

Univerzity pro titul bakaláře Stát Palestina. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Stát Palestina zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Tituly
Místo
Stát Palestina
Hebron
Typ studia
Tempo
Palestine Polytechnic University

Náš čtyřletý program, Léčebné Nutrition byl speciálně navržen pro studenty se silným zájmem o výživě a zdravotnictví, kteří chtějí využít své znalosti na pomoc při preven ... [+]

Obavy a zájmy v oblasti výživy, strava a zdraví lidí se dramaticky zvýšila během posledních desetiletí. Vskutku, stravovací návyky a životní styl ovlivňují naše zdraví a kvalitu života. Dále, dietní faktory podílí přibližně 50% z hlavních příčin úmrtí na celém světě.

Obezita, diabetes, kardiovaskulární onemocnění, vysoký krevní tlak, zažívací systém zdravotní péče, zdravotní játra a ledviny choroby jsou hlavní otázky lidské zdraví. Z tohoto důvodu, zdravá výživa je zásadní a slibný přístup k léčbě a řešení takových problémů. Směrem k tomuto účelu v roce 2015, Palestina polytechnická univerzita vytvořila nový program, a to léčebná výživa v rámci Fakulty aplikovaných věd.... [-]

Stát Palestina Hebron
Srpen 2020
Angličtina,Arabic (Jordan)
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Palestine Polytechnic University

Biomedicínské inženýrství (BME) je aplikace inženýrských principů a konceptů k medicíně a biologii pro zdravotnické účely (např diagnostického). BME je rychle se rozvíjej ... [+]

Biomedicínské inženýrství (BME) je aplikace inženýrských principů a konceptů k medicíně a biologii pro zdravotnické účely (např diagnostickým nebo terapeutickým). BME je rychle se rozvíjející a produkuje důležité inovace, které zlepšují kvalitu našeho života. BME Program na PPU vznikla v roce 1997 udržet krok s globálním vývojem v oblasti technologií týkajících se zdravotní péče a biomedicínské techniky.

První svého druhu v Palestině se BME Program vede k B.Sc. Stupeň v biomedicínského inženýrství. Osnovy byla připravena, aby odpovídaly potřebám místního lékařské komunity; Proto se zaměřuje na lékařské přístroje a jejich použití kromě vývoje a údržby.... [-]

Stát Palestina Hebron
Srpen 2020
Angličtina,Arabic (Jordan)
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině