HEALTHCARESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří dokončí bakalářský program na univerzitě nebo jiné vysoké škole. Tento typ stupně znamená specializované znalosti konkrétního předmětu a skillset. Široká paleta oborů a koncentrace jsou k dispozici.

Co je bakalářské studium zubní a péče o ústní dutinu? Tento konkrétní bakalářská 's stupeň se zaměřuje na stomatologické praxi. Kurzy se zaměřují na klinickou praxi a založení stomatologie. Témata třídy obvykle zahrnují diagnostické postupy, ústní nemoci, zdraví ústní dutiny, a preventivní zubní lékařství. Různé předměty a stomatologie dovednosti naučil s cílem připravit studenty, aby šli do praxe nebo postgraduální studium.

Vydělávat Bachelor v zubních a Oral stupeň péče přichází s mnoha výhod, včetně zvýšené kariérní možnosti a vyšší platy. Dovednosti vydělal vydělávat titul může nastavit si pro úspěch ve vašem dalším studiu či kariéře.
Naučení a dokončení kurzu získat titul bakaláře v zubní a ústní hygienu bude spojena s školného. Tyto náklady se budou lišit v závislosti na který orgán se zúčastnit, délka programu a příležitosti pro finanční pomoc.
Existuje mnoho příležitostí pro absolventy vysokých škol, kteří mají titul bakaláře v oboru dentální a ústní stupně péče uspět ve zdravotnickém světě. Mnoho absolventů pokračoval se stát zubaři, kteří diagnostiku a léčení ústní problémy. Jiní si vybrat, aby se stal dentální hygienistky, kteří se zaměřují na čištění zubů a ujistit pacienty "dásně jsou zdravé. Další možností kariéra je, aby se stal ústní chirurg, který provádí operace a terapií pro komplexní problémy a nemocemi.
Máte-li zájem dozvědět se více o konkrétních institucí, které nabízejí titul bakaláře v oboru dentální a ústní programem péče, pak byste měli mít nějaký čas udělat malý průzkum. Existuje mnoho programů pro vás prohlédnout.Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

3 Výsledky v Péče o ústní dutinu Filter

Doktor stomatologie (zubař)

Kursk State Medical University
Bakalář
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Fakulta nabízí pětiletý program Stomatologie. Cílem procesu výuky a učení je zdůraznit vývoj praktické kompetence. Důrazná pozornost je věnována rozvoji osobnosti a pracovních ...

Čtěte více

BSC v oblasti orální zdravotní vědy

Glasgow Caledonian University - The School of Health and Life Sciences
BSc
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Tento vzrušující a náročný program se vyučuje v Glasgow Dental Hospital, Glasgow Caledonian University a řadě informačních center.

Čtěte více

Md stomatologie (stomatologie)

Azerbaijan Medical University
Bakalář
Zář 2020
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Stomatologického fakulta Ázerbájdžánu lékařské fakulty byla organizována v roce 1954. Cílem založení fakulty bylo poskytnout obyvatel naší republiky s vysoce kvalifikovanými o ...

Čtěte více