Filter
Bakalář
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský 's stupeň je věnována studentům, kteří dokončí bakalářský program na univerzitě nebo jiné vysoké škole. Tento typ stupně znamená specializované znalosti konkrétního předmětu a skillset. Široká paleta oborů a koncentrace jsou k dispozici.

Co je bakalářské studium zubní a péče o ústní dutinu? Tento konkrétní bakalářská 's stupeň se zaměřuje na stomatologické praxi. Kurzy se zaměřují na klinickou praxi a založení stomatologie. Témata třídy obvykle zahrnují diagnostické postupy, ústní nemoci, zdraví ústní dutiny, a preventivní zubní lékařství. Různé předměty a stomatologie dovednosti naučil s cílem připravit studenty, aby šli do praxe nebo postgraduální studium.

Vydělávat Bachelor v zubních a Oral stupeň péče přichází s mnoha výhod, včetně zvýšené kariérní možnosti a vyšší platy. Dovednosti vydělal vydělávat titul může nastavit si pro úspěch ve vašem dalším studiu či kariéře.
Naučení a dokončení kurzu získat titul bakaláře v zubní a ústní hygienu bude spojena s školného. Tyto náklady se budou lišit v závislosti na který orgán se zúčastnit, délka programu a příležitosti pro finanční pomoc.
Existuje mnoho příležitostí pro absolventy vysokých škol, kteří mají titul bakaláře v oboru dentální a ústní stupně péče uspět ve zdravotnickém světě. Mnoho absolventů pokračoval se stát zubaři, kteří diagnostiku a léčení ústní problémy. Jiní si vybrat, aby se stal dentální hygienistky, kteří se zaměřují na čištění zubů a ujistit pacienty "dásně jsou zdravé. Další možností kariéra je, aby se stal ústní chirurg, který provádí operace a terapií pro komplexní problémy a nemocemi.
Máte-li zájem dozvědět se více o konkrétních institucí, které nabízejí titul bakaláře v oboru dentální a ústní programem péče, pak byste měli mít nějaký čas udělat malý průzkum. Existuje mnoho programů pro vás prohlédnout.Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Péče o ústní dutinu

Azerbaijan Medical University

Stomatologického fakulta Ázerbájdžánu lékařské fakulty byla organizována v roce 1954. Cílem založení fakulty bylo poskytnout obyvatel naší republiky s vysoce kvalifikovan ... [+]

The Stomatologie fakulta Ázerbájdžán lékařské univerzity byl organizován v roce 1954. Cílem založení fakulty bylo poskytnout obyvatel naší republiky s vysoce kvalifikovanými odborníky zubař.

Od prvních letech zahraničních studentů z - (Svazu nezávislých goverments), Lyria, Irag, Palestině, Afghánistánu, Pákistánu, Turecka, Íránu a dalších zemí studovat Azerbaijanian studenty.

Vznik zubaře kliniky Univerzity v roce 2002 lze považovat za novou fázi stomatologické fakulty. Praktická výuka v této klinice jsou prováděny v učebnách vybavených moderním zařízením.

Obecně platí, že 13 doktorů věd ČR, profesorů, 32 dosents a vedoucích pedagogů, 46 kandidátů věd, 24-senior učitel, 89 asistentů, 33 učitelů pracovat na stomatologii fakulty.... [-]

Ázerbájdžán Baku
Září 2019
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Kursk State Medical University

Fakulta nabízí pětiletý program Stomatologie. Cílem procesu výuky a učení je zdůraznit vývoj praktické kompetence. Důrazná pozornost je věnována rozvoji osobnosti a praco ... [+]

Fakulta stomatologie byla v roce 1997 otevřena na Kursk State Medical University . V současnosti je na fakultě vyškoleno více než 300 studentů.

Fakulta nabízí pětiletý program Stomatologie . Cílem procesu výuky a učení je zdůraznit vývoj praktické kompetence. Důrazná pozornost je věnována rozvoji osobnosti a pracovních návyků studentů a zdůraznění osobních dovedností, které jsou klíčovými faktory pro úspěšnou kariéru.

Osnovy

V průběhu prvního a druhého akademického roku jsou studenti vyučováni obecné předměty (chemie, biologie, matematika, fyzika, anatomie, fyziologie atd.). Později se věnuje větší pozornost nově vznikajícím oborům v oboru farmacie: molekulární biologie, biotechnologie, biofarmaceutika a biofarmacie. Klinické aspekty moderní lékárny mají každý rok silnější důraz. Studijní program zahrnuje 6měsíční praktické školení ve veřejných a nemocničních lékárnách.... [-]

Rusko Russia Online
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině