HEALTHCARESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský titul je v bakalářském studijním programu, který pomáhá připravit studenty na kariéru. Vzdělávání se skládá z několika obecných studijních kurzů, stejně jako specifické kurzy ve své studii dur. Stupně obvykle trvá asi čtyři roky.

Co je bakalářské studium Osteopathy? Tento program je určen kolem znalosti a princip osteopatie, což je komplexní disciplína, která se zaměřuje na léčbu pohybového aparátu zvýšit celkový zdravotní stav jedince. Každý program se bude lišit, ale většina studentů se dozvíte vše o lidském těle tím, že anatomie, fyziologie, biochemie a klinické vědy. Naučí diagnostické dovednosti, včetně toho, jak provádět lékařské testy, pohmatem, testování pohybu, a digitální imaging. Většina programů zahrnuje pedagogickou kliniku za účelem výkonu hands-na technikách.

Studenti, kteří studují osteopatie výhodu v mnoha způsoby.Oni rozvíjet dovednosti potřebné k léčbě různých zdravotních podmínek, a existuje mnoho pracovní příležitosti po ukončení studia.

Náklady spojené s vydělávat osteopatie titul se bude lišit v závislosti na řadě faktorů. Délka programu a umístění školy jsou velké faktory. Studenti by měli dostat do kontaktu se školami přímo dozvědět o konkrétních finančních závazků.

Mnoho absolventů s Bachelor v Osteopathy rozhodnou vydělat vyšší tituly a stát se dělat, nebo Osteopathic lékaře. S tímto titulem, mohou absolventi cvičit plný rozsah medicíny kdekoli oni si vyberou. Mohou si vybrat k práci v soukromé praxi, v nemocničním prostředí, nebo dokonce v armádě. Absolventi mohou také rozhodnout pro práci v různých specialit, včetně chirurgie, interního lékařství, porodnictví, rodinné lékařství, a letecké medicíny.

Můžete začít hledat osteopathic školy právě teď.Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

 

2 Výsledky v Osteopatie Filter

Počáteční výcvik osteopatů

ESO Paris - École Supérieure d’Ostéopathie
Bakalář
Zář 2020
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 roky
Francouzština
Kampus

Přípravná příprava osteopatie se řídí časovým rozvrhem vysokoškolského vzdělávání. Každý cyklus zahrnuje pravidelné hodnocení získávání znalostí. Školení je v souladu s normam ...

Čtěte více

Bachelor of Science v osteopatie

SRH Hochschule für Gesundheit Gera
BSc
Říj 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Němec
Kampus

Osteopatie -as celostní Therapieform- rychle získal popularitu, a to jak u pacientů av aktérů zapojených do zdravotní péče. Stále více lékařů a terapeutů doplnění jejich ošetř ...

Čtěte více