Filter
Bakalář
Norsko Oslo Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Norsko.

Bakalářský titul je program, vysokoškolské vzdělání, které lze získat v asi čtyři roky. Mnoho bakalářské programy jsou nabízeny v osobě, jakož i na on-line, takže i studentů, kteří žijí v odlehlých oblastech nebo kteří nemohou chodit do školy na plný úvazek mohou uplatnit své vzdělání.

Norsko, oficiálně Norské království, je skandinávská unitární konstituční monarchie, jejíž území zahrnuje západní část Skandinávského poloostrova, Jan Mayen, souostroví Svalbard Arctic a subantarctic Bouvetův ostrov. Vysokoškolské vzdělání v Norsku je nabízena celá řada sedmi univerzit.

Oslo je hlavní město Norska. Úroveň vzdělání v tomto městě a životní styl je velmi vysoká. Jeho kvality vzdělávacích institucí zařadila mezi nejlepších evropských 3 regionů v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Existuje mnoho dalších renomovaných institucí, které nabízejí kvalitní vzdělání.

Univerzity pro titul bakaláře Norsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Norsko zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Bjørknes College

Fyzioterapie je vzdělání pro vás, že pomůže lidem k lepšímu zdraví s technickými znalostmi a holistického pohledu lidstva. ... [+]

Fyzioterapie je vzdělání pro vás, že pomůže lidem k lepšímu zdraví s technickými znalostmi a holistického pohledu lidstva. Fyzikální terapie je založena zdravotní péče povolání s těžkým vědeckých důkazů a mnoha specializovaných oblastí.

detailní znalost

Fyzioterapeuti znalosti a zkušenosti pohybového aparátu skjelettsysetemet a příležitosti k pohybu, jsou klíčovými prvky v naší práci. Základní znalost je založena na znalosti anatomie, fyziologie a vývoj pohybu.

4-leté vzdělávací

To trvá čtyři roky, aby se stal certifikované jako fyzioterapeut; tři roky ve fyzioterapii vzdělávání a minulý rok, které tvoří povinnou turnustjeneste.Praksis je od počátku důležitou součástí výchovy.... [-]

Norsko Oslo
Leden 2020
Norský
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině