close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Norsko.

Starý mládenec je míra, kterou lze získat po třech až čtyřech letech studia. Dokončení bakalářský titul může poskytnout absolventům s více pracovních příležitostí a možnost vydělat si více peněz do svého života.Norsko (Norge) je nejzápadnější, nejsevernější - a ve skutečnosti nejvýchodnější - tří skandinávských zemí. Norsko je dobře známý pro své… Čtěte více

Starý mládenec je míra, kterou lze získat po třech až čtyřech letech studia. Dokončení bakalářský titul může poskytnout absolventům s více pracovních příležitostí a možnost vydělat si více peněz do svého života.

Norsko (Norge) je nejzápadnější, nejsevernější - a ve skutečnosti nejvýchodnější - tří skandinávských zemí. Norsko je dobře známý pro své úžasné a rozmanité scenérie. Fjordy na západě země jsou dlouhé úzké zátoky, lemovaný po obou stranách vysokými horami, kde se moře proniká hluboko do vnitrozemí. Konečnou odpovědnost za vzdělávání má s norským ministerstvem školství a výzkumu.

Oslo je hlavní město Norska. Úroveň vzdělání v tomto městě a životní styl je velmi vysoká. Jeho kvality vzdělávacích institucí zařadila mezi nejlepších evropských 3 regionů v oblasti vysokoškolského vzdělávání. Existuje mnoho dalších renomovaných institucí, které nabízejí kvalitní vzdělání.

Univerzity pro titul bakaláře Norsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Norsko zde.

Méně
format_list_bulleted Filtry
Bjørknes College
Oslo , Norsko

Fyzioterapie je vzdělání pro vás, že pomůže lidem k lepšímu zdraví s technickými znalostmi a holistického pohledu lidstva.

Fyzioterapie je vzdělání pro vás, že pomůže lidem k lepšímu zdraví s technickými znalostmi a holistického pohledu lidstva. -
Bakalář
Denní studium
4 roky
Norský
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory