Filter
Bakalář
Norsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Norsko.

Starý mládenec je čtyřletý stupeň, která umožňuje studentům zvolit jejich koncentraci a obor. Mnohé školy nabízejí možnosti školní docházku na částečný úvazek, aby studenti, kteří si přejí získat bakalářský titul může tak učinit i při práci nebo péči o rodinu.

Norsko, oficiálně Norské království, je skandinávská unitární konstituční monarchie, jejíž území zahrnuje západní část Skandinávského poloostrova, Jan Mayen, souostroví Svalbard Arctic a subantarctic Bouvetův ostrov. Vysokoškolské vzdělání v Norsku je nabízena celá řada sedmi univerzit.

Univerzity pro titul bakaláře Norsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Norsko zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Bjørknes College

Fyzioterapie je vzdělání pro vás, že pomůže lidem k lepšímu zdraví s technickými znalostmi a holistického pohledu lidstva. ... [+]

Fyzioterapie je vzdělání pro vás, že pomůže lidem k lepšímu zdraví s technickými znalostmi a holistického pohledu lidstva. Fyzikální terapie je založena zdravotní péče povolání s těžkým vědeckých důkazů a mnoha specializovaných oblastí.

detailní znalost

Fyzioterapeuti znalosti a zkušenosti pohybového aparátu skjelettsysetemet a příležitosti k pohybu, jsou klíčovými prvky v naší práci. Základní znalost je založena na znalosti anatomie, fyziologie a vývoj pohybu.

4-leté vzdělávací

To trvá čtyři roky, aby se stal certifikované jako fyzioterapeut; tři roky ve fyzioterapii vzdělávání a minulý rok, které tvoří povinnou turnustjeneste.Praksis je od počátku důležitou součástí výchovy.... [-]

Norsko Oslo
Srpen 2019
Norský
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině