close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Norsko.

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.Norsko, oficiálně Norské království, je skandinávská unitární konstituční monarchie, jejíž území… Čtěte více

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.

Norsko, oficiálně Norské království, je skandinávská unitární konstituční monarchie, jejíž území zahrnuje západní část Skandinávského poloostrova, Jan Mayen, souostroví Svalbard Arctic a subantarctic Bouvetův ostrov. Vysokoškolské vzdělání v Norsku je nabízena celá řada sedmi univerzit.

Univerzity pro titul bakaláře Norsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Norsko zde.

Méně
format_list_bulleted Filtry
Bjørknes College
Oslo , Norsko

Fyzioterapie je vzdělání pro vás, že pomůže lidem k lepšímu zdraví s technickými znalostmi a holistického pohledu lidstva.

Fyzioterapie je vzdělání pro vás, že pomůže lidem k lepšímu zdraví s technickými znalostmi a holistického pohledu lidstva. -
Bakalář
Denní studium
4 roky
Norský
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde

Související studijní obory