HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Nizozemsko.

Starý mládenec je míra, kterou lze získat po třech až čtyřech letech studia. Dokončení bakalářský titul může poskytnout absolventům s více pracovních příležitostí a možnost vydělat si více peněz do svého života.

Lidé, jazyk a kultura v Nizozemsku se nazývá "" holandský. Moderní evropské země dnes, Nizozemsko zachovalo velmi mezinárodní charakter a je známý pro jeho liberální myšlení. Nizozemsko má mnoho univerzit. V zemi byl nedávno převeden své tituly do bakalář / magistr systému.Existují dva typy vysokých škol: Akademické (více zaměřuje na získání teoretických poznatků, aka "Universiteit ") nebo aplikovaných věd (více zaměřuje na praktické znalosti, aka "Hogeschool ")

Univerzity pro titul bakaláře Nizozemsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Nizozemsko zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský ve fyzioterapii

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Nizozemsko Groningen

S rehabilitační diplomu, máte široký budoucnost. Ve vaší rodné zemi, stejně jako v zahraničí, můžete začít v nemocnici, sanatoriu, rehabilitační centrum nebo zdravotnickým jeslích. Nebo samozřejmě můžete nastavit svůj vlastní praxi. Mezinárodně, holandský výcvik je velmi pokládaný.

Sportovní studia

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Nizozemsko Groningen

Jste vášniví sporty a chcete provést změnu? Pak tento jedinečný program je pro vás jen programem! Inspirace a síla sportu vám dává skvělé příležitosti k tomu, abyste skutečně změnili.

Bakalář v biomedicínských vědách

Vrije Universiteit Amsterdam
Kampus Denní studium 3 roky Září 2020 Nizozemsko Amsterdam

Chcete-li prozkoumat samotnou podstatu lidských bytostí, porozumět biologii zdravého lidského těla a vzniku onemocnění, Biomedicínské vědy jsou pro vás programem. Dozvíte se o lidské biologii a o tom, jak tyto znalosti aplikovat ve vědeckém výzkumu na lékařské otázky týkající se zdraví a onemocnění. Stále máme tolik nemocí a podmínek, pro které nemáme žádné řešení. Proto je pro nás ještě důležitější rozšířit znalosti o tom, jak přesně funguje naše tělo. Proto budete studovat to na všech úrovních, od molekul až po lidské populace.

Bakalář v lékařství, profil Global Health

University of Groningen
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Nizozemsko Groningen

Bakalářský profil Globální zdraví v Groningenu je mezinárodní bakalářský titul v lékařství. Budete věnovat pozornost různým aspektům globálního zdraví, jako jsou nově vznikající nemoci.

Bakalářská práce: Univerzitní vysoká škola Venlo

Maastricht University, Campus Venlo
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Nizozemsko Venlo

University College Venlo (UCV) je jedinečná. Sledujte své zájmy a vyberte si vlastní kurzy. To vám umožní studovat problémy spojené s jídlem, výživou

Bakalář z Evropského veřejného zdraví

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Nizozemsko Maastricht

Máte zájem o zdravotní vědy, zdravotnictví a wellness? Ale také v národní a mezinárodní politice, správě a řízení, politice a strategii, komunikacích a médiích? Bakalářský program Evropské veřejné zdraví (EPH) může být pro vás.