HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Nizozemsko.

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.

Lidé, jazyk a kultura v Nizozemsku se nazývá "" holandský. Moderní evropské země dnes, Nizozemsko zachovalo velmi mezinárodní charakter a je známý pro jeho liberální myšlení. Nizozemsko má mnoho univerzit. V zemi byl nedávno převeden své tituly do bakalář / magistr systému.Existují dva typy vysokých škol: Akademické (více zaměřuje na získání teoretických poznatků, aka "Universiteit ") nebo aplikovaných věd (více zaměřuje na praktické znalosti, aka "Hogeschool ")

Jeden z nejpopulárnějších měst Nizozemska. Venlo je známý pro jeho správního významu spolu s bohatou kulturou. To z něj činí ideální místo, aby dobrou kariéru a získat kvalitní vzdělání. Toto místo má některé z dobrých škol jako Fontys Univerzitě aplikovaných věd.

Univerzity pro titul bakaláře Nizozemsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Nizozemsko zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářská práce: Univerzitní vysoká škola Venlo

Maastricht University, Campus Venlo
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Nizozemsko Venlo

University College Venlo (UCV) je jedinečná. Sledujte své zájmy a vyberte si vlastní kurzy. To vám umožní studovat problémy spojené s jídlem, výživou