Filter
Bakalář
Nizozemsko Venlo Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Nizozemsko.

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.

Lidé, jazyk a kultura v Nizozemsku se nazývá "" holandský. Moderní evropské země dnes, Nizozemsko zachovalo velmi mezinárodní charakter a je známý pro jeho liberální myšlení. Nizozemsko má mnoho univerzit. V zemi byl nedávno převeden své tituly do bakalář / magistr systému.Existují dva typy vysokých škol: Akademické (více zaměřuje na získání teoretických poznatků, aka "Universiteit ") nebo aplikovaných věd (více zaměřuje na praktické znalosti, aka "Hogeschool ")

Jeden z nejpopulárnějších měst Nizozemska. Venlo je známý pro jeho správního významu spolu s bohatou kulturou. To z něj činí ideální místo, aby dobrou kariéru a získat kvalitní vzdělání. Toto místo má některé z dobrých škol jako Fontys Univerzitě aplikovaných věd.

Univerzity pro titul bakaláře Nizozemsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Nizozemsko zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Maastricht University, Campus Venlo

University College Venlo (UCV) je jedinečná. Sledujte své zájmy a vyberte si vlastní kurzy. To vám umožní studovat problémy spojené s jídlem, výživou ... [+]

Univerzitní vysoká škola Venlo

University College Venlo (UCV) je jedinečná. Sledujte své zájmy a vyberte si vlastní kurzy. To vám umožní studovat problémy spojené s jídlem, výživou

Rychlá faktapro vysoce motivované studenty s nadšením pro výživu, výživusvobodu navrhovat vlastní učební plánTříletý, na plný úvazek bakalář, vyučovaný v angličtiněselektivní vstup, začíná v zářítýden: 12-14 hodin kontaktů, 28 hodin samostudiumv závislosti na zvolené koncentraci obdržíte od absolvování bakalářský titul nebo titul BAPoradenství o závazných studiích (nejméně 45 z 60 kreditů ECTS v 1. roce)Proč tento program?

Máte jíst tučné ryby, abyste byli chytřejší? Čokoláda vás rozveselí? Chtěli byste vědět, jak jsou "nepřirozené" čísla E? A zjistíte, které stravovací návyky nám udržují zdravé a zabraňují nemocem? Pak University College Venlo (UCV) je program pro vás. Na UCV máte příležitost zaměřit se na potraviny, výživu... [-]

Nizozemsko Venlo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině