HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Nizozemsko.

Starý mládenec je čtyřletý stupeň, která umožňuje studentům zvolit jejich koncentraci a obor. Mnohé školy nabízejí možnosti školní docházku na částečný úvazek, aby studenti, kteří si přejí získat bakalářský titul může tak učinit i při práci nebo péči o rodinu.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Groningen je krásné město Nizozemska. Toto místo má různé univerzity, které se zaměřuje na poskytování kvalitní mezinárodní vzdělání. Některé univerzity jsou Univerzita Groningen a Jenne hoekstra umění.

Univerzity pro titul bakaláře Nizozemsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Nizozemsko zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský ve fyzioterapii

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Nizozemsko Groningen

S rehabilitační diplomu, máte široký budoucnost. Ve vaší rodné zemi, stejně jako v zahraničí, můžete začít v nemocnici, sanatoriu, rehabilitační centrum nebo zdravotnickým jeslích. Nebo samozřejmě můžete nastavit svůj vlastní praxi. Mezinárodně, holandský výcvik je velmi pokládaný.

Sportovní studia

Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Nizozemsko Groningen

Jste vášniví sporty a chcete provést změnu? Pak tento jedinečný program je pro vás jen programem! Inspirace a síla sportu vám dává skvělé příležitosti k tomu, abyste skutečně změnili.

Bakalář v lékařství, profil Global Health

University of Groningen
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Nizozemsko Groningen

Bakalářský profil Globální zdraví v Groningenu je mezinárodní bakalářský titul v lékařství. Budete věnovat pozornost různým aspektům globálního zdraví, jako jsou nově vznikající nemoci.