HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Nigérie.

Starý mládenec je čtyřletý stupeň, která umožňuje studentům zvolit jejich koncentraci a obor. Mnohé školy nabízejí možnosti školní docházku na částečný úvazek, aby studenti, kteří si přejí získat bakalářský titul může tak učinit i při práci nebo péči o rodinu.

Chcete-li získat přístup do nigerijských univerzit (veřejné i soukromé vysoké školy jsou v každém státě federace včetně RUP), budoucí student musí sedět a úspěšně složit UME (univerzity Imatrikulace zkoušky), která je ve správě ostění (Společné vstupné Imatrikulace a rady). Také jednotlivé vysoké školy pravidelně vysílat potenciální kandidáty, aby se ujistil, že jsou až na par pro práci na vysokoškolské úrovni v Nigérii.

Benin je domovem mnoha vzdělávacích ústavů, mezi nimiž nejoblíbenější jména jsou University of Benin, Ambrose Alli University, University Igbinedion a Benson Idahosa University. Tyto univerzity jsou známé pro jejich rozvoj v oblasti informačních technologií.

Univerzity pro titul bakaláře Nigérie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Nigérie zde.

nalezené výsledky Filter

Bpharm ve farmacii

Igbinedion University, Okada
Kampus Denní studium 4 roky Březen 2020 Nigérie Benin City

Kandidáti, kteří hledají pro přijetí do programu, který vede k Bachelor of Pharmacy (B.Pharm.) Stupeň musí splňovat minimální požadavky vstupu univerzity. Kromě toho platí následující požadavky na College of Pharmacy.

Bnsc v ošetřovatelství

Igbinedion University, Okada
Kampus Denní studium 4 roky Březen 2020 Nigérie Benin City

Bakalář Pečovatelské věd stupně vyžaduje systematické získávání znalostí v oblasti umění a věd vedoucích k pořízení filozofických postojů nezbytných pro odborné ošetřovatelské praxe. Program BNSc z Igbinedion univerzity je profesionální, stejně jako akademik. To zajišťuje, že muži a ženy, kteří mají skutečný zájem o ošetřovatelské profese jsou schopni věnovat akademické kariéře jako jejich protějšky v jiných disciplínách.

Bmls v lékařské vědě laboratorní

Igbinedion University, Okada
Kampus Denní studium 4 - 5 roky Březen 2020 Nigérie Benin City

Zdravotní laborant Věda je nadějný a dynamický profese, která je navržena tak, aby poskytovat široké základy fundamentální vědeckých poznatků a jejich aplikací tak, aby absolventi jsou dobře připraveni setkat se s měnícím se potřebám moderního vědeckého poznání s ohledem na jejich klíčovou roli v systému poskytování zdravotní péče.