HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Mongolsko.

Starý mládenec je čtyřletý stupeň, která umožňuje studentům zvolit jejich koncentraci a obor. Mnohé školy nabízejí možnosti školní docházku na částečný úvazek, aby studenti, kteří si přejí získat bakalářský titul může tak učinit i při práci nebo péči o rodinu.

Mongolsko je vnitrozemský stát ve střední a východní Asii. To hraničí na severu Ruska a Číny na jih, východ a západ. Ulánbátar, hlavní a největší město je domovem asi 45% populace. To obvykle trvá Západu o 9 až 18 měsíců před tím, než získají dobré konverzační schopnosti v Mongolsku.

Město Ulánbátar leží v srdci Mongolska. Toto místo má národní univerzita Mongolska a Mongolsko International University. Toto místo poskytuje velmi pokročilý kurz a studijní programy v oblasti technologií a mezinárodních studií.

Univerzity pro titul bakaláře Mongolsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Mongolsko zde.

nalezené výsledky Filter

Bachelor of veterinárního lékařství

Mongolian University Of Life Sciences
Kampus Denní studium Srpen 2019 Mongolsko Ulaanbaatar

Naše Bakalář v oboru veterinární medicíny byl vytvořen s cílem vyvinout a vytvořit vynalézavou prostředí pro vzdělávání veterinárních lékařů a výzkumné služby, a to prostřednictvím zvyšování dovedností, výzkumu a vzdělávacím prostředí.