Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Malta.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Malta.

Master

Starý mládenec je pokročilý stupeň, který obvykle trvá asi čtyři roky školní docházky získat. Studenti znalosti a školení obdrží zároveň vydělávat své tituly mohou vést k neuvěřitelné profesních příležitostí na dokončení studia.

Malta je malý ostrovní stát ve Středozemním moři, který leží jižně od ostrova Sicílie, Itálie. Malta prosazuje úspěšně se jako zcela bilingvní národa maltském jazyce av angličtině. To platí pro mnoho vzdělávacích institucí ve zbytku světa jako země, kde je angličtina rodným jazykem, a tím se často dokonce dotovat studenty, aby tam se to naučit. Drtivá většina maltských občanů mluví anglicky na velmi vysoké úrovni.

Univerzity pro titul bakaláře Malta. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Malta zde.

Čtěte více

čtyři fyzioterapie stupeň (Hons)

United Campus of Malta
Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Malta Saint Julian's

Kromě trénovat studenty na praxi fyzické terapie profese je studijní obor ve fyzioterapii také řeší umění péče v nejvyšším slova smyslu: od soukromého do veřejného, ​​od sportu na kliniku, od sociopatologickým do mezinárodní spolupráce. POLOHA: Malta nebo Lugano [+]

Kromě trénovat studenty na praxi fyzické terapie profese je studijní obor ve fyzioterapii také řeší umění péče v nejvyšším slova smyslu: od soukromého do veřejného, ​​od sportu na kliniku, od sociopatologickým do mezinárodní spolupráce.

Teoretické znalosti a dovednosti zdokonaloval manuály, empatii a organizaci, preventivní a rehabilitační techniky: kompletní kurz, důsledné, vysoce profesionální.

Inovativní promoce, kříž, bohaté a vysoce relační vhodných pracovníků. Absolventi Osteopathy, tělesné výchovy, sportu vědy a masérů můžete zaregistrovat do kurzu a požádat o uznání předchozích materiálů.

Výuka bude probíhat v naší škole na Maltě a bude se skládat ze 7-10 dní povinných vyučovacích hodin měsíčně po dobu čtyř let.... [-]


Bakalář lékařství, bakalář chirurgie (MBBS)

Queen Mary University of London, Barts and The London School of Medicine and Dentistry (Malta)
Campus forma Denní studium 5 let September 2019 Malta Victoria

Tento program byl navržen tak, aby poskytoval studentům lékařské znalosti, klinické dovednosti a profesionální postoje, které jsou nutné, aby se stal kompetentním ročníkem (FY1) doktor. [+]

Queen Mary University of London (QMUL) nabízí pět let bakalářské medicíny, bakalářský chirurgický program (MBBS) vyučovaný na středomořských ostrovech Maltézské republiky. MBBS vyučuje společnost Barts a londýnská škola lékařství a zubního lékařství, fakulta QMUL, člen skupiny Russell vedoucích výzkumných univerzit ve Velké Británii.

Tento program byl navržen tak, aby poskytoval studentům lékařské znalosti, klinické dovednosti a profesionální postoje, které jsou nutné, aby se stal kompetentním ročníkem (FY1) doktor. Naše spirální kurikulum je vyučováno v řadě modulů, které jsou založeny na tělesných systémech, které naopak zahrnují různé vědecké a lékařské téma. Program je shodný s programem MBBS London, pokud jde o základní učební plán, způsob doručování a kritéria výběru.... [-]