Filter
Bakalář
Malta Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Malta.

Starý mládenec je pokročilý stupeň, který obvykle trvá asi čtyři roky školní docházky získat. Studenti znalosti a školení obdrží zároveň vydělávat své tituly mohou vést k neuvěřitelné profesních příležitostí na dokončení studia.

Malta je malý ostrovní stát ve Středozemním moři, který leží jižně od ostrova Sicílie, Itálie. Malta prosazuje úspěšně se jako zcela bilingvní národa maltském jazyce av angličtině. To platí pro mnoho vzdělávacích institucí ve zbytku světa jako země, kde je angličtina rodným jazykem, a tím se často dokonce dotovat studenty, aby tam se to naučit. Drtivá většina maltských občanů mluví anglicky na velmi vysoké úrovni.

Univerzity pro titul bakaláře Malta. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Malta zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

United Campus of Malta

Kromě trénovat studenty na praxi fyzické terapie profese je studijní obor ve fyzioterapii také řeší umění péče v nejvyšším slova smyslu: od soukromého do veřejného, ​​od ... [+]

Kromě trénovat studenty na praxi fyzické terapie profese je studijní obor ve fyzioterapii také řeší umění péče v nejvyšším slova smyslu: od soukromého do veřejného, ​​od sportu na kliniku, od sociopatologickým do mezinárodní spolupráce.

Teoretické znalosti a dovednosti zdokonaloval manuály, empatii a organizaci, preventivní a rehabilitační techniky: kompletní kurz, důsledné, vysoce profesionální.

Inovativní promoce, kříž, bohaté a vysoce relační vhodných pracovníků. Absolventi Osteopathy, tělesné výchovy, sportu vědy a masérů můžete zaregistrovat do kurzu a požádat o uznání předchozích materiálů.

Výuka bude probíhat v naší škole na Maltě a bude se skládat ze 7-10 dní povinných vyučovacích hodin měsíčně po dobu čtyř let.... [-]

Malta Saint Julian's
Září 2019
Italština
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině