HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Malajsie.

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.

Pokud potřebujete ten nejlepší studijní prostředí v Asii, zapsat do terciárního vzdělávání v Malajsii.Je to země s bohatou kulturou a rozsáhlé činnosti opustit vás baví a uvolněná jako budete studovat v zemi,

Rice Bowl Malajsie, Kedah je město plné bohaté kultury a dědictví. Toto místo má některé z velkých univerzit Malajsie jako AIMST univerzity. Tato univerzita nabízí širokou škálu studijních programů, jako je medicína.

Univerzity pro titul bakaláře Malajsie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Malajsie zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář fyzioterapie (Hons)

AIMST University
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Malajsie Kuala Lumpur Alor Setar + 1 více

Bachelor of Dental Technology

AIMST University
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Malajsie Kuala Lumpur Alor Setar + 1 více

Bakalář medicíny a bakalář chirurgie (MBBS)

AIMST University
Kampus Denní studium 5 roky Kontaktuj školu Malajsie Kuala Lumpur Alor Setar + 1 více

AIMST University zdravotnický program, který je moderní a inovativní. Tento návrh je postaven na klinicky integrovaného programu následovaný velkých zdravotnických škol ve Spojeném království, a také zahrnuje místní požadavky stanovené lékařské rady malajské. Program 5 let se provádí zcela v rámci státu.