HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Kypr.

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.

Vysokoškolské vzdělání na Kypru se provádí v pěti běžných světových jazyků a to angličtina, francouzština, portugalština, turečtina, řečtina a čínštiny. To řeší problémy jazykových bariér v těchto vysokých školách tak, že i zahraniční studenti žádat země vyšší vzdělání.

Univerzity pro titul bakaláře Kypr. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Kypr zde.

nalezené výsledky Filter

Svatého Jiří Bach. medicíny & Bach. Chirurgie (MBBS) stupněm

University of Nicosia Medical School
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Kypr Nicosia

St George je má zaslouženou pověst jako populární a konkurenceschopné volbou pro studenty, kteří žádají o medicínu. Položka absolvent program byl vytvořen v roce 2000 přilákat zralých žadatelům, kteří již měli titul a kdo zažili život ve světě, mimo školství. Kurz přitahovalo rozšířený zájem a stal se rychle uznávány v celé Velké Británii jako průkopnické, inovativní a ostří.

Bakalář lékařství a bakalář chirurgie (ve spolupráci s St. George's University of London)

University of Nicosia
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Kypr Nicosia

4 letý zdravotnický program s maturitní zkouškou na univerzitě v Londýně, nabízen na největší soukromé univerzitě na Kypru v klinických pracovištích v hlavních lékařských centrech v USA, Izraeli a Evropě

Bakalář v oboru farmacie (BPharm)

University of Nicosia
Kampus Denní studium 5 roky Kontaktuj školu Kypr Nicosia

Celkovým cílem programu je připravit studenty vědecky a odborně na to, aby se plně věnovali vědě farmacie.

BSc v ošetřovatelství

University of Nicosia
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Kypr Nicosia + 1 více

Hlavními vzdělávacími cíli programu je poskytovat intelektuálně náročné kurzy, které jsou osobním rozvojem studentů a jsou založeny na stipendiu a výzkumu; posílit účast, poradenství, podporovat učení a výuku politiky, které