HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Kypr.

Starý mládenec je pokročilý stupeň, který obvykle trvá asi čtyři roky školní docházky získat. Studenti znalosti a školení obdrží zároveň vydělávat své tituly mohou vést k neuvěřitelné profesních příležitostí na dokončení studia.

Kypr má dotované a studenti příjemný vyšší vzdělání. Má tři veřejné a čtyři soukromé vysoké školy. Vláda univerzity jsou Kyperská univerzita, Otevřená univerzita Kypru Kypr University of Technology. Země má mezinárodní společenství proto jazyková bariéra nemusí být výzvou pro studenty.

Nicosia má velkou studentskou komunitu Vzhledem k velkému počtu vysokých škol a univerzit, které jsou umístěny zde. Student kultura může být si všiml, jakmile se země v tomto městě, ale všechno ve všech svých Vzhledem ke kvalitě vzdělávání poskytovaného podle města vysokými školami.

Univerzity pro titul bakaláře Kypr. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Kypr zde.

nalezené výsledky Filter

Svatého Jiří Bach. medicíny & Bach. Chirurgie (MBBS) stupněm

University of Nicosia Medical School
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Kypr Nicosia

St George je má zaslouženou pověst jako populární a konkurenceschopné volbou pro studenty, kteří žádají o medicínu. Položka absolvent program byl vytvořen v roce 2000 přilákat zralých žadatelům, kteří již měli titul a kdo zažili život ve světě, mimo školství. Kurz přitahovalo rozšířený zájem a stal se rychle uznávány v celé Velké Británii jako průkopnické, inovativní a ostří.

Bakalář lékařství a bakalář chirurgie (ve spolupráci s St. George's University of London)

University of Nicosia
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Kypr Nicosia

4 letý zdravotnický program s maturitní zkouškou na univerzitě v Londýně, nabízen na největší soukromé univerzitě na Kypru v klinických pracovištích v hlavních lékařských centrech v USA, Izraeli a Evropě

Bakalář v oboru farmacie (BPharm)

University of Nicosia
Kampus Denní studium 5 roky Kontaktuj školu Kypr Nicosia

Celkovým cílem programu je připravit studenty vědecky a odborně na to, aby se plně věnovali vědě farmacie.

BSc v ošetřovatelství

University of Nicosia
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Kontaktuj školu Kypr Nicosia + 1 více

Hlavními vzdělávacími cíli programu je poskytovat intelektuálně náročné kurzy, které jsou osobním rozvojem studentů a jsou založeny na stipendiu a výzkumu; posílit účast, poradenství, podporovat učení a výuku politiky, které