HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Jižní Korea.

Bakalářský titul je program, vysokoškolské vzdělání, které lze získat v asi čtyři roky. Mnoho bakalářské programy jsou nabízeny v osobě, jakož i na on-line, takže i studentů, kteří žijí v odlehlých oblastech nebo kteří nemohou chodit do školy na plný úvazek mohou uplatnit své vzdělání.

Instituce vysokoškolského vzdělávání včetně pravidelných čtyřletých vysokých škol a univerzit. Vzdělávání je brát velmi vážně v Jižní Koreji, a země je domovem několika univerzit světové úrovně, z nichž mnohé mají výměnné dohody s různými zahraničními univerzitami, a jsou dobrý způsob, jak pro cizince, vyzkoušet si život v zemi.

Univerzity pro titul bakaláře Jižní Korea. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Jižní Korea zde.

nalezené výsledky Filter

Fakulta zdravotnictví Katedra fyzikální terapie

백석 연구소
Bakalář
Bře 2021
Korejština

Po kultivaci základních dovedností prostřednictvím experimentů a praxe v oblastech základní medicíny, jako je anatomie, fyziologie, biologie a biochemie, fyzika se znalostmi a ...

Čtěte více

Dentální hygiena

백석 연구소
Bakalář
Bře 2021
Korejština

Podpora profesionálních dentálních hygieniků orientovaných na budoucnost, kteří mají osobnost i inteligenci založenou na křesťanském duchu.

Čtěte více