HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Itálie.

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Sýr město Itálie - Parma je známý pro svou architekturou a bohaté kulturní dědictví. To má jedny z nejstarších univerzit v Itálii, jako je University of Parma. Proto musí každý, kdo má zájem o získání dobrého vzdělání v tradičním místě žijí v Parmě.

Univerzity pro titul bakaláře Itálie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Itálie zde.

nalezené výsledky Filter

Magistr v teorii a metodách preventivních a přizpůsobených pohybových aktivit

University of Parma
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Itálie Parma

Magisterský titul v oboru Teorie a metody preventivních a přizpůsobených fyzických aktivit je dvouletý bezplatný přístupový master pro 120 ECT. Učitelé tělesné výchovy a sportovních aktivit. Je to každodenní život a společenská účast.

Bakalář v porodnictví

University of Parma
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Itálie Parma

Kurz porodní asistence je teorií praktického výcviku pro budoucí porodní asistentku. Důraz je kladen na důkladné znalosti fyziologie, podpory a udržování zdraví žen ve všech fázích života se zvláštním zřetelem na dvojici matka-dítě.

Bakalářský v Ošetřovatelství

University of Parma
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Itálie Parma

Studenti z University of Parma , průběh bakalářský titul v oboru ošetřovatelství jsou zařazeni do tří let řádné denní studium trvající.