Filter
Bakalář
Itálie Parma Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Itálie.

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Sýr město Itálie - Parma je známý pro svou architekturou a bohaté kulturní dědictví. To má jedny z nejstarších univerzit v Itálii, jako je University of Parma. Proto musí každý, kdo má zájem o získání dobrého vzdělání v tradičním místě žijí v Parmě.

Univerzity pro titul bakaláře Itálie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Itálie zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

University of Parma

Magisterský titul v oboru Teorie a metody preventivních a přizpůsobených fyzických aktivit je dvouletý bezplatný přístupový master pro 120 ECT. Učitelé tělesné výchovy a ... [+]

.

Kde: Parma, Itálie

Jazyk: italština

Doba trvání: 2 roky

Maximální počet studentů 139

Volný vstup / vstup

Přehled Magisterský titul v oboru Teorie a metody preventivních a přizpůsobených fyzických aktivit je dvouletý bezplatný přístupový master pro 120 ECT. Tento titul byl zřízen v roce 2009 podle deníku 270/04. Učitelé tělesné výchovy a sportovních aktivit. Je to každodenní život a společenská účast.

V prvním roce budete studovat lidské anatomie, fyziologie a patofyziologické mechanismy. Hlavními tématy letošního roku budou prevence a adaptivní programy založené na pohybové aktivitě adolescentů, dospělých a starších osob.... [-]

Itálie Parma
Říjen 2019
Italština
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Parma

Kurz porodní asistence je teorií praktického výcviku pro budoucí porodní asistentku. Důraz je kladen na důkladné znalosti fyziologie, podpory a udržování zdraví žen ve vš ... [+]

Kurz porodní asistence je teoreticko-praktický výcvik pro budoucí porodní asistentku. Důraz je kladen na důkladné znalosti fyziologie, podpory a udržování zdraví žen ve všech fázích života se zvláštním zřetelem na dvojici matka-dítě.

Kurz zahrnuje získání 180 kreditů, z toho 60 praktických cvičení. Profesní činnost je upřednostňována prostřednictvím podpory sítě klinických lektorů věnovaných každému jednotlivému studentovi v individuálním vztahu.

Na konci tohoto kurzu bude student prezentovat adekvátní odborný a klinický úsudek v asistenci fyziologie a bude schopen pracovat v managementu porodnicko-gynekologické patologie pod dohledem lékařů.... [-]

Itálie Parma
Říjen 2019
Italština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Parma

Studenti z University of Parma , průběh bakalářský titul v oboru ošetřovatelství jsou zařazeni do tří let řádné denní studium trvající. ... [+]

.

Studenti z University of Parma , průběh bakalářský titul v oboru ošetřovatelství jsou zařazeni do tří let řádné denní studium trvající. V současné době kurz čítá 720 studentů a více než 150 učitelů. Kurz bakalářského oboru Ošetřovatelství má na University of Parma mnohaletou tradici. Didaktické programy odrážející základní hodnoty a praxi ošetřovatelství pro rozvoj kompetencí pro dynamickou arénu v oblasti zdravotní péče: praxe, která je informována souborem znalostí a zajišťuje, že všichni členové veřejnosti dostanou bezpečnou a kvalitní péči.

Kurz bakalářského studia v ošetřovatelství se řídí těmito principy:... [-]

Itálie Parma
Říjen 2019
Italština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině