Filter
Bakalář
Irsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Irsko.

Starý mládenec je pokročilý stupeň, který obvykle trvá asi čtyři roky školní docházky získat. Studenti znalosti a školení obdrží zároveň vydělávat své tituly mohou vést k neuvěřitelné profesních příležitostí na dokončení studia.

Irsko je ostrov na severozápadě kontinentální Evropě. Je to třetí největší ostrov v Evropě a dvacátý největší ostrov na Zemi. Na východě je větší ostrov Velké Británie, od které je oddělen Irského moře.

Univerzity pro titul bakaláře Irsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Irsko zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

St. Angela's College Sligo, a College of the National University of Ireland, Galway

Tento studijní program je zaměřen na přípravu mezinárodně uznávané diplom zdravotní sestry pro práci v celosvětovém měřítku. Tento program zajišťuje, že studenti dosáhnou ... [+]

Jedná se o inovativní top-up Bakalář ošetřovatelství (BN) (International) Program zaměřené na přípravu zdravotní sestry pracovat v celosvětovém měřítku; dodávány v jedinečném prostředí na severozápadě Irska, St. Angely College, College of National University of Ireland, Galway (NUI Galway).

Studijní program je navržen tak, aby bylo zajištěno, že studenti dosáhli odbornou způsobilost a akademický úvěr pro práci v různých zdravotnických zařízeních po celém světě. Všichni studenti jsou přidělovány akademické poradce podpořit jejich rozvoj vzdělávání kromě, určený International Student Tutor (IST) s cílem usnadnit jazyk, kulturní, sociální a osobní podporu.... [-]

Irsko Sligo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině