Filter
Bakalář
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský program trvá obvykle čtyři roky, během nichž účastníci získají pokročilé znalosti daného tématu. Jednotlivci obvykle absolvují bakalářský titul ke zlepšení svých kariérních vyhlídek.

Co je bakalář v holistické medicíně? Kurzy tohoto programu jsou obecně zaměřeny na posílení znalostí účastníků o cvičení, výživě, vhodných stravovacích návycích a chování zdravého životního stylu. Cílem programu je obecně připravit jednotlivce, aby pomohli ostatním vést zdravější a delší životy prostřednictvím holistických opatření. Kurzy se mohou zaměřit na analýzu a pochopení ekonomických, kulturních a sociálních podmínek, které ovlivňují zdraví a klíčové role fyzické aktivity a výživy ve zdraví a nemocech.

Absolventi tohoto programu mají tendenci rozvíjet schopnost uvažovat ve větším měřítku o vývoji a realizaci globálních řešení v oblasti zdravotní péče. Mnozí také získají zájem o výzkum, analýzu a schopnost kritického myšlení. Každá z těchto dovedností je interdisciplinární a může pomoci absolventům ve svém zvoleném oboru a v životě.

Náklady na bakalářské studium se výrazně liší od školy až po školu a umístění na místo. Potenciální studenti by měli provádět svůj výzkum před aplikací na program.

Jednotlivci, kteří absolvují bakalářské studium v ​​holistickém lékařství, mohou být dobře vybaveni, aby mohli věnovat řadu zajímavých kariérních příležitostí. Některé pracovní tituly, které účastníci programu mohou držet, zahrnují fyzikální terapeut, masér, terapeut, osobní trenér, zdravotní sestra, konzultant krmení a výživy, chiropraktik a akupunkturista. Absolventi mohou jít do zdravotnictví, sportu, výživy, vlády, potravinářských služeb nebo poradenského průmyslu. Mohou nalézt naplnění v soukromých nemocnicích, veřejných zdravotnických klubech, tělocvičích a sportovních klubech nebo akademických institucích.

Tam, kde jednotlivec chodí do školy, závisí v konečném důsledku na jeho místě, rozpočtu a stávajících povinnostech. Online programy nabízejí flexibilitu, že programy v učebnách nejsou. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Holistic Medicine

University of Johannesburg

Celoroční pro Btech v somatologie zahrnuje Reflexní (specializované masážních technik), Metodologie výzkumu, Camouflage Therapy, Somatechniques, permanentní make-up, Soci ... [+]

Moduly a harmonogram

Semestr 1

DEN 1 Reflexní (specializované masážních technik) Metodologie výzkumu maskování terapie Permanentní make-up 2. DEN Somatechniques IV Permanentní make-up Socio-psychologie

Semestr 2

DEN 1 Aromaterapie (specializované masážních technik) Thajská masáž obchodní zvyklosti Somatologie výzkumný projekt 2. DEN obchodní zvyklosti TT Somatologie výzkumný projekt Reflexní Případové studie Požadavky na přijetí Národní diplom v oboru somatologie nebo ekvivalentní. Minimálně 60% je zapotřebí v rámci programu NDip. Kontaktní údaje

Název: Paní Debbie Campbell Tel: 011 559 6511 / E-mail: debbiec@uj.ac.za... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Únor 2020
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině