HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Gruzie.

Starý mládenec je čtyřletý stupeň, která umožňuje studentům zvolit jejich koncentraci a obor. Mnohé školy nabízejí možnosti školní docházku na částečný úvazek, aby studenti, kteří si přejí získat bakalářský titul může tak učinit i při práci nebo péči o rodinu.

Vzdělávání v Gruzii je částečně financován tito lidé a jejich vzdělání ve věku mezi 18 a 35 roky. Tento systém umožňuje studentům získat praktické dovednosti a znalosti, které pomáhá celý svět čelit výzvám 21. století.

Univerzity pro titul bakaláře Gruzie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Gruzie zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský v biomedicínského inženýrství

Georgian Technical University
Kampus Denní studium 4 roky Kontaktuj školu Gruzie Tbilisi

Programové vzdělávací cíle programu biomedicínského inženýrství dávají studentům znalosti o tom, jak aplikovat své základní inženýrské dovednosti při řešení problémů v medicíně a biologii. Zahrnuje program zahrnující lékařské přístroje a design, fyziologii, biomateriály, hromadnou dopravu, použití počítačů v medicíně, umělé implantáty a lékařské zobrazování. Anatomie a fyziologie, které se týkají specifických aplikací bioinženýrství, budou přezkoumány. Cílem je usnadnit studentům porozumění ve všech oblastech biomedicínského inženýrství, aby mohli ocenit společnou povahu oboru. Zajistit posílení odborného titulu pro studenty, kteří se chtějí stát praktickým inženýrstvím.

Bakalář farmacie

The University Of Georgia
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Gruzie Tbilisi

Cílem tohoto programu je připravit mezinárodně kvalifikovaného bakalářského lékárníka, který bude schopen se profesionálně rozvíjet v pracovním prostředí farmaceutického průmyslu a pokračovat v dalším stupni vzdělávání. Absolventi budou mít základní znalosti v oblasti: farmaceutické péče, farmakoterapie zaměřené na pacienta, využití výsledků klinických studií ve farmacii, výroby a výroby zdravotnických výrobků a farmaceutické analýzy; Manažerské dovednosti potřebné pro: podporu farmaceutického výzkumu založeného na etických hodnotách, zpracování a poskytování farmaceutických informací, implementaci modelu lékař-lékárník-pacient, komunikace s odbornými společnostmi a obecnou komunitou, také dovednosti pro řízení strukturálních jednotek na vhodné (středně pokročilé) úrovni farmaceutických organizací. Absolventi tohoto programu mohou být zaměstnáni ve farmaceutických firmách, lékárnách a prodejnách UG , ve zdravotnických zařízeních, ve zdravotnických organizacích, v organizacích kontroly kvality UG a v toxikologických laboratořích, a to i v pojišťovnách, které vykonávají zdravotní pojištění, a především absolventů škol. zdravotnická a lékařská fakulta, farmacie The University Of Georgia musí být způsobilá k výkonu funkce farmaceuta a / nebo manažera v oboru farmacie.

Bakalář ošetřovatelství

The University Of Georgia
Kampus Denní studium Přihlašování započato Gruzie Tbilisi

Cílem programu je podpora efektivního fungování zdravotnického systému výchovou kvalifikovaných a vysoce kompetentních sester. Studenti jsou způsobilí pracovat jako sestra mezinárodně a místně nebo pokračovat ve vzdělávání na místních nebo mezinárodních univerzitách