HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Finsko.

Starý mládenec je míra, kterou lze získat po třech až čtyřech letech studia. Dokončení bakalářský titul může poskytnout absolventům s více pracovních příležitostí a možnost vydělat si více peněz do svého života.

Formální systém vysokoškolského vzdělávání ve Finsku je 7-3-2-2 vzor. Univerzita má dva roky v odborné nebo technické vzdělání a konečně dvouleté předběžné terciárního vzdělávání. Finsko má také několik veřejných i soukromých vysokých škol, které mají povoleno dostupnost vysokoškolského vzdělání pro studenty.

V jižní Ostrobothnia Finska spočívá Seinäjoki město. Je to obec tohoto regionu, který má populaci více než 50.000 lidí. To je doma k Seinäjoki Univerzitě aplikovaných věd.

Univerzity pro titul bakaláře Finsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Finsko zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský zdravotní péče v ošetřovatelství (registrovaná sestra)

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)
Kampus Denní studium 42 měsíce Kontaktuj školu Finsko Seinäjoki

Studijní program budou mít nárok studenta jako registrovaná zdravotní sestra (RN). Program vlaky zdravotní sestry, kteří jsou odborníky v ošetřovatelství v různých pracovních prostředích. Jejich hlavním úkolem je podporovat a udržovat zdraví a předcházet nemocem. Pečují o nemocné a trpící jednotlivce, rodiny a společenství, a také rehabilitovat je.