HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Finsko.

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.

Finsko, oficiálně Finská republika je severská země ležící v Fennoscandian oblasti severní Evropy.

Nachází se v regionu Severní Savonia, Kuopio město je také obec v této oblasti s poplutation z více než 100.000 obyvatel. Město má tři hlavní univerzity.

Univerzity pro titul bakaláře Finsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Finsko zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalářský studijní program v ošetřovatelství

Savonia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 4 roky Srpen 2020 Finsko Kuopio Ekenäs + 1 více

Po absolvování ošetřovatelských studií budete kvalifikovaným a kvalifikovaným ošetřovatelským odborníkem. Budete mít rozsáhlé znalosti o ošetřovatelství; budete zvládat požadované koncepce, metody a dovednosti, které umožní kritické hodnocení a rozhodování v měnících se a nepředvídatelných ošetřovatelských situacích. Po dokončení studia budete odborníkem na ošetřovatelské pacienty a budete mít schopnost aplikovat své znalosti a dovednosti při řešení složitých a nepředvídatelných potíží s ošetřovatelkou.