Najděte nejlepší školy a univerzity s bakalářskými programy zde!

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Farmakologie

Bakalářský titul je udělován po tří až sedmi let akademického programu. Je to vysokoškolák potvrzení, že studenti získají jako první krok k více pokročilých vzdělávacích programů.

Co je bakalářské studium farmakologie? Farmakologie je odvětví lékařské vědy, která se týká studium fyziologických účinků, které různé léky na lidech. To zahrnuje analýzu chemického složení farmaceutických přípravků, jakož i způsob, jakým jsou určeny pro výrobu. Pharmacology také zahrnuje studium různých orgánových systémů v těle a jejich vzájemný vztah a chemických látek, které působí na ně. Vzdělávací program pro bakalářského studijního programu ve farmakologii vyžaduje kurzy mikrobiologie, imunologie, účinky drog a procesu nový lék prochází od objevu do marketingu. Dále bude obsahovat základní třídy na širší věd, jako jsou biologie, genetika a anatomie.

Část prospěch získat bakalářský titul v oboru farmakologie je způsobilost pokračovat ve své lékařské studie a získat vyšší akademické certifikací, ale student s tímto stupněm může také začít pracovat ve farmaceutickém průmyslu v biotechnologických nebo právnických kapacit.

Náklady na jít do takového programu studia je závislá na zemi, region, škol a dalších proměnných. Výzkum je klíčem k nalezení instituci a program, který je pro vás nejlepší.

Kariéra v farmakologii jsou různorodé. Ti, kteří s tímto vzděláním mohl zapojit v klinickém výzkumu v lékařských, biologických či imunologických oblastech, by mohli pracovat na různých pozicích v obchodním oddělení farmaceutické společnosti, nebo mohou být použity v soudních nebo vládních regulačních pozicích v průmyslu. Navíc, tam je vždy možnost výuky nebo přednášel v prostředí vysokoškolského vzdělávání.

Existuje mnoho možností k dispozici, pokud máte zájem o titul v této oblasti. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Čtěte více

Farmakologie md

Azerbaijan Medical University
Campus forma Denní studium 4 let September 2019 Ázerbájdžán Baku

Historie školství ve farmakologii v Ázerbájdžánu začíná rokem 1938. Náš Ústav farmakologie vlaky vysoce kvalifikované pharmaceutist s bakalářského a magisterského studia pracovat ve zdravotnictví, včetně farmakologie pole. [+]

Historie školství ve farmakologii v Ázerbájdžánu začíná rokem 1938. Our Ústav farmakologie trénuje vysoce kvalifikované pharmaceutist s Bakalářské a magisterské studium pracovat ve zdravotnictví, včetně farmakologie pole. Naše oddělení učí studenty základy farmakologie - vyhledávání zdrojů léčivých prostředků, metod kontroly jakosti léčiv a přípravu různých léků. Studenti získají znalosti a dovednosti v oblasti zavádění moderních metod chemických analýz a nákupu nových léků. Studenti také získat podrobné informace o možném vlivu léku na organismus, jakož i ke studiu kvality medicíny.

V současné době existuje více než 6500 vysoce vzdělaný pharmaceutist s bakalářského a magisterského studijního v Ázerbájdžánu. Téměř všechny z nich jsou absolventi katedry AMU farmakologie. 11 osob nedávno obhajoval tezi o doktorát a 44 osob PhD v oboru farmakologie ve speciálních křesel katedry.... [-]


Bakalářské farmaceutická firma

Ohio Northern University
Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké Columbus

S tímto dur, budete rozdělit svůj čas mezi zdravotnictví hřišť v Getty College of Arts & Sciences, kurzy vydaných Raabe College of Pharmacy a obchodních hřišť v Dicke College of Business Administration. Budete si vybrat z pěti oblastí koncentrace: účetnictví, obchodní analýzy, řízení lidských zdrojů, řízení výroby a marketingu. [+]

K dispozici je celá věda skrytých v podnikání zdravotní péče

S tímto dur, budete rozdělit svůj čas mezi zdravotnictví hřišť v Getty College of Arts & Sciences, kurzy vydaných Raabe College of Pharmacy a obchodních hřišť v Dicke College of Business Administration. Budete si vybrat z pěti oblastí koncentrace: účetnictví, obchodní analýzy, řízení lidských zdrojů, řízení výroby a marketingu.

S našimi malými žáků ve třídě, budete poznat své profesory, a budou tě ​​poznat. Ve skutečnosti, budete přidělen fakulty poradce, který vás mentor z jednoho dne až do ukončení studia. Budete také komunikovat s a učit se od vedoucích pracovníků, podnikatelů a Onu absolventy, kteří si kovaných úžasné kariéry v polích biotechnologie, zdravotnických a farmaceutických. Všichni tito lidé otevřou dveře pro vás.... [-]