Filter
Bakalář
Study type: Všechny Pace: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský titul je udělován po tří až sedmi let akademického programu. Je to vysokoškolák potvrzení, že studenti získají jako první krok k více pokročilých vzdělávacích programů.

Co je bakalářské studium farmakologie? Farmakologie je odvětví lékařské vědy, která se týká studium fyziologických účinků, které různé léky na lidech. To zahrnuje analýzu chemického složení farmaceutických přípravků, jakož i způsob, jakým jsou určeny pro výrobu. Pharmacology také zahrnuje studium různých orgánových systémů v těle a jejich vzájemný vztah a chemických látek, které působí na ně. Vzdělávací program pro bakalářského studijního programu ve farmakologii vyžaduje kurzy mikrobiologie, imunologie, účinky drog a procesu nový lék prochází od objevu do marketingu. Dále bude obsahovat základní třídy na širší věd, jako jsou biologie, genetika a anatomie.

Část prospěch získat bakalářský titul v oboru farmakologie je způsobilost pokračovat ve své lékařské studie a získat vyšší akademické certifikací, ale student s tímto stupněm může také začít pracovat ve farmaceutickém průmyslu v biotechnologických nebo právnických kapacit.

Náklady na jít do takového programu studia je závislá na zemi, region, škol a dalších proměnných. Výzkum je klíčem k nalezení instituci a program, který je pro vás nejlepší.

Kariéra v farmakologii jsou různorodé. Ti, kteří s tímto vzděláním mohl zapojit v klinickém výzkumu v lékařských, biologických či imunologických oblastech, by mohli pracovat na různých pozicích v obchodním oddělení farmaceutické společnosti, nebo mohou být použity v soudních nebo vládních regulačních pozicích v průmyslu. Navíc, tam je vždy možnost výuky nebo přednášel v prostředí vysokoškolského vzdělávání.

Existuje mnoho možností k dispozici, pokud máte zájem o titul v této oblasti. Hledat pro váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Čtěte více Méně

2 Results in Farmakologie

Azerbaijan Medical University

Historie školství ve farmakologii v Ázerbájdžánu začíná rokem 1938. Náš Ústav farmakologie vlaky vysoce kvalifikované pharmaceutist s bakalářského a magisterského studia ... [+]

Historie školství ve farmakologii v Ázerbájdžánu začíná rokem 1938. Our Ústav farmakologie trénuje vysoce kvalifikované pharmaceutist s Bakalářské a magisterské studium pracovat ve zdravotnictví, včetně farmakologie pole. Naše oddělení učí studenty základy farmakologie - vyhledávání zdrojů léčivých prostředků, metod kontroly jakosti léčiv a přípravu různých léků. Studenti získají znalosti a dovednosti v oblasti zavádění moderních metod chemických analýz a nákupu nových léků. Studenti také získat podrobné informace o možném vlivu léku na organismus, jakož i ke studiu kvality medicíny.

V současné době existuje více než 6500 vysoce vzdělaný pharmaceutist s bakalářského a magisterského studijního v Ázerbájdžánu. Téměř všechny z nich jsou absolventi katedry AMU farmakologie. 11 osob nedávno obhajoval tezi o doktorát a 44 osob PhD v oboru farmakologie ve speciálních křesel katedry.... [-]

Ázerbájdžán Baku
September 2019
Denní studium
4 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Ohio Northern University

S tímto majorem budete rozdělit svůj čas mezi kurzy zdravotní vědy v Getty College of Arts ... [+]

JE CELÝ VĚD PRO BEZPEČNOST ZDRAVOTNICTVÍ

S tímto majorem budete rozdělit svůj čas mezi kurzy zdravotní vědy v Getty College of Arts

Budete zdokonalovat dovednosti ve vedení, týmové práci, tvořivosti a podnikání. Po ukončení studia budete mít vzácnou kombinaci dovedností - odborné znalosti v oblasti zdravotnictví a obchodu - které vás jistě zaujmou v rychle rostoucích odvětvích zdravotnictví.

PŘÍLEŽITOST ZTRÁTY

SPOLEČNOST PROFESIONÁLŮ KLUBU ZDRAVOTNICTVÍ

Klub zdravotnických profesionálů (HBPC) je otevřen všem studentům v kampusu, kteří chtějí lépe porozumět zdravotnickému průmyslu (s důrazem na farmaceutický průmysl) a jeho dopadu na naši společnost. Hlavním cílem skupiny je poskytnout síťovým a vzdělávacím příležitostem pro studenty, kteří mají zájem pracovat v oblasti zdravotnictví. Ačkoli nejsou členy HBPC spojeny s národní organizací, vytvářejí podpisové aktivity na areálu ONU . Každou zimu klub shromažďuje dary a hračky, aby vánoční trochu jasnější pro nemocné děti v nemocnici St. Rita v Limě, Ohio. A na jaře se v klubu pořádá Polar RX, akce na vědomí zneužívání léků na předpis.... [-]

Spojené státy americké Columbus
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině