Najděte nejlepší školy a univerzity s bakalářskými programy zde!

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Farmaceutická technologie

Bakalářský titul je vysokoškolák akademický osvědčení uděleno po dokončení tří- až sedmileté studijního programu. To je často sledován s úmyslem zadání doktorské studijní programy.

Co je bakalářské studium Pharmaceutical Technology? Farmaceutická technologie zahrnuje používání technologií a vědeckého výzkumu na praxi ve farmaceutickém průmyslu, která zahrnuje výrobu, výdej, skladování a balení komerční drogy. Toto pole také zahrnuje použití těchto disciplín na diagnostiku a léčbu pacientů. Program zaměřený na studium farmaceutické technologie bude obsahovat základní kurzy v různých matematických a přírodovědných předmětů, jako je chemie, biologie a fyziky. To bude vyžadovat také konkrétnější studijní plán, pokud jde o farmaceutické vědy, objevu, výzkum a vývoj nových léků a jemnůstky operací farmaceutického podniku.

Získání bakalářský titul v této oblasti studia umožní student vstoupit na pracovní síly v různých odvětvích komerční drog průmyslu a také vytvářet příležitosti pro stáže a získávání zkušeností v oblasti medicíny. Tento bakalářský titul může být také prvním krokem v dalších lékařské studijních programech.

Náklady na převzetí takových kurzů se může lišit. Vzdělávání sám o různých programech a škol, které nabízejí jim je nejlepší způsob, jak najít ten, který vyhovuje rozpočtu člověka.

Držitelé bakalářský titul v oboru farmaceutické technologie mohou očekávat, že najít zaměstnání na mnoha úrovních průmyslu. Farmaceutické technologie má aplikace ve všech fázích procesu nových léků stále k dispozici veřejnosti. Kvalifikovaní odborníci podílet se na výzkumu a vývoji, v klinických studiích a ve výrobě, balení a distribuci na trhu-ready léků.Farmaceutické technici může také pracovat na pomoc lékařů a konzultace na diagnostiku a léčbu pacientů.

Pokud máte nějaké zájem na titul v oboru farmaceutické technologie, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Čtěte více

Bakalářská lékařská a farmaceutická biotechnologie

IMC University of Applied Sciences Krems
Campus forma Denní studium 6 semestry September 2019 Rakousko Krems an der Donau

Bakalářský studijní program Lékařské a farmaceutické biotechnologie vás připravuje na jednu z nejrychleji se rozvíjejících oblastí výzkumu ve světě. [+]

Přírodní a biologické vědy

Chtěli byste se zapojit do dramatického zlepšování kvality života pro miliony pacientů po celém světě? Biotechnologie je jednou z nejrychleji rostoucích výzkumných oborů na světě a je naléhavě potřeba odborníků, manažerů a výzkumných pracovníků, kteří jsou kvalifikovaní pro práci v tomto odvětví. Lékařská a farmaceutická teorie v kombinaci s rozsáhlými laboratorními pracemi: naši absolventi mají pevný základ, na kterém se budovat, když se pusti do kariéry v biotechnologii. Budou hrát úlohu při řešení problémů, jimž medicína nemůže v současné době poskytovat přiměřená řešení, a bude mít šanci zlepšit kvalitu života lidí po celém světě.... [-]