Najděte nejlepší školy a univerzity s bakalářskými programy zde!

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Farmaceutická technologie

Bakalářský titul je vysokoškolák akademický osvědčení uděleno po dokončení tří- až sedmileté studijního programu. To je často sledován s úmyslem zadání doktorské studijní programy.

Co je bakalářské studium Pharmaceutical Technology? Farmaceutická technologie zahrnuje používání technologií a vědeckého výzkumu na praxi ve farmaceutickém průmyslu, která zahrnuje výrobu, výdej, skladování a balení komerční drogy. Toto pole také zahrnuje použití těchto disciplín na diagnostiku a léčbu pacientů. Program zaměřený na studium farmaceutické technologie bude obsahovat základní kurzy v různých matematických a přírodovědných předmětů, jako je chemie, biologie a fyziky. To bude vyžadovat také konkrétnější studijní plán, pokud jde o farmaceutické vědy, objevu, výzkum a vývoj nových léků a jemnůstky operací farmaceutického podniku.

Získání bakalářský titul v této oblasti studia umožní student vstoupit na pracovní síly v různých odvětvích komerční drog průmyslu a také vytvářet příležitosti pro stáže a získávání zkušeností v oblasti medicíny. Tento bakalářský titul může být také prvním krokem v dalších lékařské studijních programech.

Náklady na převzetí takových kurzů se může lišit. Vzdělávání sám o různých programech a škol, které nabízejí jim je nejlepší způsob, jak najít ten, který vyhovuje rozpočtu člověka.

Držitelé bakalářský titul v oboru farmaceutické technologie mohou očekávat, že najít zaměstnání na mnoha úrovních průmyslu. Farmaceutické technologie má aplikace ve všech fázích procesu nových léků stále k dispozici veřejnosti. Kvalifikovaní odborníci podílet se na výzkumu a vývoji, v klinických studiích a ve výrobě, balení a distribuci na trhu-ready léků.Farmaceutické technici může také pracovat na pomoc lékařů a konzultace na diagnostiku a léčbu pacientů.

Pokud máte nějaké zájem na titul v oboru farmaceutické technologie, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Čtěte více

Bakalářské Lékařské A Farmaceutické Biotechnologie

IMC University of Applied Sciences Krems
Campus forma Denní studium 3 let October 2018 Rakousko Krems an der Donau

Každé září vítáme nový příjem studentů na plný úvazek studijní program, který je vyučován výhradně v angličtině. Pokrývá základy přírodních věd [+]

Bakalářský Lékařské a Farmaceutické biotechnologie

Každé září vítáme nový příjem studentů na plný úvazek studijní program, který je vyučován výhradně v angličtině. Pokrývá základy přírodních věd, biomedicíně a příslušných technologií v teorii a rozsáhlé laboratorní praxi. Program Bakalář v lékařských a farmaceutických Biotechnologie je rozdělen do následujících částí:

• Základy přírodních věd

• Základy medicíně a biologii

• Analytics

• Biotechnologie

• Technologie Bioprocess

• Řízení jakosti

• Základy podnikání

• komunikační a sociální dovednosti... [-]