HEALTHCARESTUDIES.CZ

Starý mládenec je akademický studijní program, který pomáhá připravit studenty na budoucí povolání nebo pokračovat ve svém vzdělávání. Bakalářské hodnosti lze získat asi tři až pět let v závislosti na výsledcích žáků, jakož i požadavkům každého konkrétního studijního programu.

Evropa je šestým největším kontinentem a zahrnuje 47 zemí a nejrůznějších závislostí, ostrovy a území. To je ohraničené na Středozemní moře na jih, v Asii na východě a Atlantským oceánem na západ.

nalezené výsledky Filter

Bakalář ošetřovatelství

Saimaa University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 7 semestry Srpen 2020 Finsko Lappeenranta

Studijní program v ošetřovatelství produkuje registrované zdravotní sestry, které jsou odborníky na podporu jednotlivců, rodin a komunit ve více oblastech odborných znalostí.

Stupeň ve veterinární

University CEU - Cardenal Herrera
Kampus Denní studium 5 roky Kontaktuj školu Španělsko Moncada

Fakulta veterinární fakulta má více než 17 let zkušeností a je to děkan fakulty

Bakalář vědy ve fyzioterapii (fyziokinetoterapie a lékařská rehabilitace)

Grigore T. Popa University Of Medicine and Pharmacy IASI
Kampus Denní studium 3 roky Září 2019 Rumunsko Iași

Fyzioterapeuti: nezávislí a nezávislí odborníci se znalostmi, dovednostmi a kompetencemi, kteří jsou připraveni mít klíčovou roli ve zdravotních systémech při přijímání vlastních rozhodnutí.

Doktor veterinární medicíny

Faculty of Veterinary Medicine - Banat University Of Agricultural Sciences And Veterinary Medicine Timisoara
Kampus Denní studium 6 roky Září 2019 Rumunsko Timișoara

Bakalářské kurz organizovaný Fakulta veterinárního lékařství Banátu v Temešváru je k dispozici v angličtině a rumunštině 6 let ve veterinární medicíně. Program Veterinary Medicine vede k Doktor veterinární medicíny.

Doktor stomatologie (zubař)

Kursk State Medical University
Kampus Denní studium 5 roky Kontaktuj školu Rusko Russia Online

Fakulta nabízí pětiletý program Stomatologie. Cílem procesu výuky a učení je zdůraznit vývoj praktické kompetence. Důrazná pozornost je věnována rozvoji osobnosti a pracovních návyků studentů a zdůraznění osobních dovedností, které jsou klíčovými faktory pro úspěšnou kariéru.

Bakalář zdravotní péče v ošetřovatelství

JAMK University of Applied Sciences
Kampus Denní studium Srpen 2020 Finsko Jyväskylä

Seznamte se s lidmi z celého světa, seznamte se s různými kulturami a současně se zabývejte kvalifikovanou sestrou! Naučíte se plánovat, realizovat a rozvíjet zdravotní péči, preventivní, léčebnou a rehabilitační práci. Můžete pracovat v oblasti základní zdravotní péče, sociální péče nebo specializované zdravotní péče, soukromých firem, organizací, mezinárodních pozic v oboru nebo jako podnikatelé. Tato škola nabízí programy v ošetřovatelství, obchodu, cestovního ruchu a logistiky.

Magisterský studijní program v oboru farmacie (5 let bakalářský)

Faculty of Pharmacy - University Of Veterinary And Pharmaceutical Sciences Brno
Kampus Denní studium 5 roky Září 2020 Česká republika Brno

Od akademického roku 2009/10 nabízí Lékařská fakulta pětiletý magisterský studijní program v oboru farmacie, který je v souladu se směrnicí Evropské unie 2005/36 / ES. Studie vychází z úvěrového systému.

Bachelor pedikúra

Haute Ecole Libre De Bruxelles Ilya Prigogine À Bruxelles
Kampus Denní studium 6 semestry Září 2020 Belgie Brussels

Pedikér je zdravotnický pracovník, který se zabývá kožních problémech a nehtů a všechny podmínky související s nohou strukturu a chůzi (nebo běh). Vedení tohoto specializovaného zdravotnického záchranáře může být vzdělávací, preventivní a léčebné.

Bakalářský zdravotní péče v ošetřovatelství (registrovaná sestra)

Seinäjoki University of Applied Sciences (SeAMK)
Kampus Denní studium 42 měsíce Kontaktuj školu Finsko Seinäjoki

Studijní program budou mít nárok studenta jako registrovaná zdravotní sestra (RN). Program vlaky zdravotní sestry, kteří jsou odborníky v ošetřovatelství v různých pracovních prostředích. Jejich hlavním úkolem je podporovat a udržovat zdraví a předcházet nemocem. Pečují o nemocné a trpící jednotlivce, rodiny a společenství, a také rehabilitovat je.

Master in Veterinary Medicine (Bachelor + Master)

University of Veterinary Medicine Budapest
Kampus Denní studium 5 roky Kontaktuj školu Maďarsko Budapest

Bakalář z Evropského veřejného zdraví

Maastricht University, Faculty of Health, Medicine & Life Sciences
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Nizozemsko Maastricht

Máte zájem o zdravotní vědy, zdravotnictví a wellness? Ale také v národní a mezinárodní politice, správě a řízení, politice a strategii, komunikacích a médiích? Bakalářský program Evropské veřejné zdraví (EPH) může být pro vás.

Bakalář zdravotní péče - ošetřovatelství

Centria University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 7 semestry Srpen 2020 Finsko Kokkola

Chcete se přiblížit k lidem a účastnit se různých fází života? Zajímáte se o podporu zdraví, pohody a bezpečnosti jednotlivců a celé komunity? Líbí se vám měnící se situace a multikulturní prostředí? Pokud jste týmový hráč, užívejte si odpovědnosti a můžete pracovat nezávisle, pak jste vhodný pro ošetřovatelské studium!

Bakalářský titul v oboru chiropraxe

Barcelona College of Chiropractic - BCC
Kampus Denní studium 5 - 5 roky Září 2019 Španělsko Barcelona

Díky doporučení odborníků v vytváření osnov a významných lidí z chiropraxe profese, BCC připravila jedinečný program studií si klade za cíl spojit disciplínu chiropraxe pokročilé strategií výuky, učení a hodnocení ,

Bakalář dietologie

Gdansk College of Health
Kampus Denní studium 3 roky Říjen 2019 Polsko Gdańsk

Absolvováním studií v oboru výživy získáte odborné znalosti v oblasti lékařských věd, zdravotních věd a věd o tělesné kultuře. S námi budete mimo jiné vládnout plánování racionální výživy pro lidi různého věku, zdravé i nemocné, příprava pokrmů zahrnutých do jednotlivých diet v souladu se současnou klasifikací Ústavu výživy a výživy a naučíte se také hodnotit výživu a rozpoznávat podvýživu.

čtyři fyzioterapie stupeň (Hons)

United Campus of Malta
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Malta Saint Julian's

Kromě trénovat studenty na praxi fyzické terapie profese je studijní obor ve fyzioterapii také řeší umění péče v nejvyšším slova smyslu: od soukromého do veřejného, ​​od sportu na kliniku, od sociopatologickým do mezinárodní spolupráce. POLOHA: Malta nebo Lugano