HEALTHCARESTUDIES.CZ

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Egypt.

Starý mládenec je čtyřletý stupeň, která umožňuje studentům zvolit jejich koncentraci a obor. Mnohé školy nabízejí možnosti školní docházku na částečný úvazek, aby studenti, kteří si přejí získat bakalářský titul může tak učinit i při práci nebo péči o rodinu.

Egypt, oficiálně Egyptská arabská republika, je transkontinentální zemi trvat severovýchodním cípu Afriky a jihozápadní části Asie přes pevninský most tvořený na Sinajském poloostrově.

Univerzity pro titul bakaláře Egypt. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Egypt zde.

nalezené výsledky Filter

Bakalář v oboru farmacie

The British University in Egypt
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Egypt Cairo

Posláním Farmaceutické fakulty je vzdělávat, vzdělávat a nabízet příležitosti pro celoživotní učení studentům, lékárníkům a vědcům při vytváření, šíření a uplatňování nových poznatků založených na výzkumu ve farmaceutických a klinických vědách s cílem zlepšit kvalitu života prostřednictvím zlepšení zdravotní péče.

Bakalář v zubní chirurgii

The British University in Egypt
Kampus Denní studium 5 roky Září 2019 Egypt Cairo

Celková mise programu je uznávána pro inovativní zubní výchovu, závazek ke kulturní rozmanitosti, objev, přenos vědeckých poznatků, vynikající dovednosti našich absolventů a nejvyšší stupeň péče o pacienty a jejich služby.