Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Dominikánská republika.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Dominikánská republika.

Master

Starý mládenec, který je bakalářský titul, může být získán z vysokých škol a univerzit se nacházejí po celém světě. Bakalářské tituly jsou nabízeny v mnoha různých koncentracích, aby studenti mohli přizpůsobit své vzdělání sladit se svými budoucími cíli.

Studium vyšší vzdělání v Dominikánské republice je poměrně cenově dostupné řešení v jedné ze zemí trhee hlavní universitites, a to; Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra, Universidad Autónoma de Santo Domingo a Universidad Central del Este.

Univerzity pro titul bakaláře Dominikánská republika. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Dominikánská republika zde.

Čtěte více

Ošetřovatelství

Pontificia Universidad Católica Madre y Maestra
Campus forma Denní studium 4 let January 2019 Dominikánská republika Santiago De Los Caballeros Santo Domingo + 1 více

Kojící Absolventi jsou schopni posoudit člověka jako celostní bytost, s jeho vlastní potřeby uspokojit; rozumná, etická a humanistická, znalosti o komplexní péči o jednotlivce, rodiny a komunity, s osvojení odborných dovedností poskytovat kvalitní péči, teplo, účinnost, efektivitu a bezrizikové pro uživatele. [+]

Profil absolventa

Absolvent ošetřovatelství Je schopen posoudit člověka jako celostní bytost, s jeho vlastní potřeby uspokojit; rozumná, etická a humanistická, znalosti o komplexní péči o jednotlivce, rodiny a komunity, s osvojení odborných dovedností poskytovat kvalitní péči, teplo, účinnost, efektivitu a bezrizikové pro uživatele.

Je schopen komunikovat ústně i písemně v angličtině na pokročilé úrovni, což umožní lepší výkon podle požadavků a potřeb globalizovaného světa, větší možnosti pro vstup na trh práce, komunikovat s lidmi z jiných kultur mají přístup k různým zdrojům informací a rozšířit jejich pohled na svět.

... [-]