Filter
Bakalář
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský titul je bakalářský titul, který je obyčejně prvním akademickým úspěchem studentů dosáhnout. Připravuje absolventy k nastudování kariéry, ačkoli je také možné vstoupit do pokročilejších pozic tím, že bude pokračovat ve svém vzdělávání a získávat vyšší stupeň.

Co je bakalář v diagnostice? Tento studijní obor se zaměřuje na lékaře strojů a zařízení používaných k diagnostice pacientů. Je důležité, aby existovali odborníci, kteří jsou vyškoleni k opravě nebo obsluze tohoto stroje. Je také možné studovat, jak vyvinout nové druhy strojů pro lékaře. Oblasti studia v diagnostickém technologickém programu obvykle zahrnují biologii, chemii, inženýrství a informatiku.

Po dokončení bakalářské práce v oblasti diagnostiky, studenti často rozvíjejí dovednosti, které jim mohou pomoci ve své kariéře. Tyto dovednosti by mohly zahrnovat mechanické porozumění, design, vědecké a zkušební dovednosti. Tyto schopnosti vám umožní získat vyšší plat nebo vstoupit do atraktivnějších pozic.

Výuka a poplatky spojené se získáním bakalářského titulu se mění s mnoha faktory. Tyto aspekty mohou zahrnovat konkrétní školu nebo program, délku programu nebo dokonce zemi studia. Studenti by měli připravit zkoumání těchto faktorů předem.

Existuje několik různých možností kariéry pro ty, kteří dokončí bakalářské v diagnostice technologie. Za prvé, je možné se stát výzkumným pracovníkem nebo vědcem a pracovat na vývoji nových zdravotnických technologií na pomoc budoucím generacím. Je také možné zadat inženýrskou kariéru pracující na opravách a údržbě diagnostických technologií, které lékaři užívají každý den. Konečně se můžete také stát specialistou, který tuto technologii používá k diagnostice pacientů.

Chcete-li začít se vzděláváním, najděte nejlepší možný program. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Diagnostická technika

Sharda University

S pokroky v zobrazovací technologii pro různé tkáně složené z různých orgánových systémů v lidském těle, jako jsou rentgenové paprsky, ultrazvuk, sonografie CT-skenování, ... [+]

Bachelor of Science v lékařských zobrazovacích technologií

S pokroky v zobrazovací technologii pro různé tkáně složené z různých orgánových systémů v lidském těle, jako jsou rentgenové paprsky, ultrazvuk, sonografie CT-skenování, MRI, PET-skenování, atd existuje velká poptávka po zobrazovací technology. Vedení tímto vědomím průběh studia na bakalářské úrovni byl navržen tak, aby splnění potřebu dovedných zobrazovacích technologií.

První rok Gross Radiologické a Povrchové anatomie lidského těla Fyziologie v rentgenu Základní fyzika, elektřina a magnetismus a radiační fyziky Druhý ročník Tmavé Postupy Pokoj Nemocnice praxe a péče o pacienty Přístroje pro radiografii Princip a konstrukce X-ray Imaging Přístroje Třetí rok Radiografické techniky kostí a kloubů Speciální Radiografické techniky Nedávné pokroky v zobrazovacích a kontrastních látek Radiační nebezpečí a jeho ochrana a plánování oddělení. Způsobilost Sr. Sekundární (10 + 2) v DPS Dobrá znalost anglického jazyka Přijímací řízení ... [-]
Indie Větší Noida
Červenec 2020
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Johannesburg

Žadatelé musí mít buď biologické vědy / fyzikální vědy, nebo obojí, aby získali vstup do tohoto programu. ... [+]

Žadatelé musí mít buď biologické vědy / fyzikální vědy, nebo obojí, aby získali vstup do tohoto programu.

Kariéra

Praktici používají vysokofrekvenční zvukové vlny k vytváření obrazů tělesných struktur

Požadavky na přijetíMinimální APS:27 Matematika NEBO29 s matematickou gramotnostíJazyk výuky a učení - angličtina: 5 (60%)Matematika: 4 (50%)Matematická gramotnost: 6 (70%)Fyzikální vědy: 4 (50%)Life Sciences: 5 (60%)Další předmět 1: 4 (50%)Další předmět 2: 4 (50%)

Přijetí pro mezinárodní uchazeče je podmíněno splněním požadavků na splnění požadavků stanovených imigračním zákonem č. 13 z roku 2002, nařízeními přijatými v rámci politiky univerzity.Splnění minimálních požadavků fakulty na konkrétní program nutně nezaručuje přijetí do tohoto programu z důvodu prostorových omezení. Všichni uchazeči musí před přijetím absolvovat NBT (National Benchmark Test). Výsledek NBT bude informovat o rozhodnutích o umístění žadatele. Při výpočtu APS není zahrnuta funkce Life Orientation.... [-]

Jihoafrická republika Johannesburg
Leden 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině