Filter
Bakalář
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský titul získává osoba, která prošla vysokoškolským studijním programem a dokončila doporučené kurzy vyššího oddělení pro vybraného velitele. Bakalářské programy obvykle trvají čtyři roky.

Co je bakalář v bezplatném lékařství? Tento program se zaměřuje na vybavení účastníků dovedností a know-how k posuzování muskuloskeletálních stavů a ​​k jejich léčbě manipulativními prostředky bez léčiva. Během studijního pobytu se studenti mohou naučit rozpoznat různé příznaky a symptomy muskuloskeletálních poruch, které mohou zahrnovat bolesti kloubů a svalů nebo abnormality. Kurzy jsou zcela založeny ve vědě a mnoho z nich poskytuje praktický přístup, takže po absolvování studia jsou studenti připraveni vstoupit do pracovního světa. Kurzy se mohou také zaměřit na to, aby se studenti učí řídit zásoby, udržovat rozpočet a řídit personál, potřebné dovednosti pro ty, kteří chtějí provozovat soukromou praxi.

Jednotlivci, kteří získají bakalářské vzdělání v tomto oboru, mohou odejít s mnoha cennými interdisciplinárními dovednostmi, včetně silného kritického myšlení a analytických schopností. Absolventi mají také tendenci být více chápaví a otevřeně orientovaní. Všechny rysy mohou jim dobře sloužit ve své profesi a v životě.

Náklady na bakalářský titul se liší od místa bydliště až po školu. Faktory, které mohou ovlivnit celkové náklady na vzdělávání, jsou délka trvání programu a navštěvovaná škola.

Jednotlivci, kteří absolvují bakalářské studium v ​​oblasti bezplatného lékařství, mohou zjistit, že jsou dobře vybaveni k tomu, aby vykonávali řadu zajímavých kariér v oblasti medicíny. Vedle stávajících chiropraktorů se absolventi mohou stát také masérskými terapeuty, fyzikálními terapeuty, akupunkturisty, specialisty pro homeopatie, jogy, odborníky na výživu a stravu, mediátory nebo odborníky na biofeedback. Absolventi mohou pracovat na klinice nebo se mohou rozhodnout zahájit vlastní praxi.

Více škol začíná nabízet online kurzy v tomto oboru, které jsou vhodné pro studenty, kteří chtějí pracovat při získání vzdělání. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Complimentary Medicine

Royal University Center Maria Cristina

Chiropraxe je rychle rostoucí profesí v Evropě. V zemích, kde je chiropraktika regulována, stále existuje potřeba více profesionálů. ... [+]

. Proč bych měl studovat chiropraktiku?Chiropraxe je rychle rostoucí profesí v Evropě. V zemích, kde je chiropraktika regulována, stále existuje potřeba více profesionálů.Bolest pohybového aparátu je hlavní příčinou pracovní neschopnosti s enormními socioekonomickými důsledky a chiropraxe je vedoucí profesí při řešení tohoto problému.Je to profese, která se zabývá pacienty a poskytuje prostředky pro konzervativní péči.Proč studovat na madridské vysoké škole chiropraktiky?Madridská vysoká škola Chiropraxe je v rámci prestižního centra Real Centro Universitario Escorial Maria Cristina, které bylo založeno v roce 1892Model vzdělávání je založen na malých kohortách a poskytuje tak individuální vzděláváníUčební plán je plně akreditován Evropskou radou o Chiropraxe vzděláváníByla to první instituce, která ve Španělsku nabídla vzdělávání a odbornou přípravu v Chiropraxe a byla akreditována od prvního studia.Fakulta se skládá z akademiků z veřejných a soukromých vysokých škol, s rozsáhlým a různorodým akademickým a klinickým zázemím.Mezinárodní výměnné příležitosti jsou k dispozici s institucemi v Japonsku, Kanadě, Mexiku, Brazílii a ve Spojených státechNaučte se učební osnovy založené na důkazech a na pacientechCo musím udělat, abych se stal studentem?... [-]
Španělsko Madrid
Barcelona College of Chiropractic - BCC

Díky doporučení odborníků v vytváření osnov a významných lidí z chiropraxe profese, BCC připravila jedinečný program studií si klade za cíl spojit disciplínu chiropraxe p ... [+]

Díky doporučení odborníků v vytváření osnov a významných lidí z chiropraxe profese, BCC připravila jedinečný program studií si klade za cíl spojit disciplínu chiropraxe pokročilé strategií výuky, učení a hodnocení ,

Věda, umění a filozofie

Chiropraxe byl tradičně spoléhat na třech pilířích: filozofie, vědy a umění. Proto se při vývoji osnov, prioritou našeho akademického týmu bylo dosáhnout rovnováhy mezi těmito třemi pilíři. Vzhledem k tomu, kurikulum je v souladu se zásadami chiropraxe, že kombinuje studium základních a klinických vědách s hlubokou reflexi vrozenou schopnost našeho těla optimalizovat jejich zdraví.

Dvojjazyčné School ... [-]
Španělsko Barcelona
Září 2019
Denní studium
5 - 5 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině