HEALTHCARESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Získání bakalářského titulu je důležitým prvním krokem při výkonu některé z kariéry, a to by mohlo otevřít dveře k mnoha profesních a vzdělávacích příležitostí. Zatímco mnoho studentů rozhodnout pro vstup do pracovního procesu po dokončení studia, jiní se rozhodnou věnovat se magisterského nebo doktorát.

Co je bakalářské studium Chiropracty? Chiropraxe lékařství je rychle rostoucí pole po celém světě. Program v této oblasti pomůže připravit vás znalosti a dovednosti, které potřebujete začít svou kariéru. Zatímco mnoho zemí vyžaduje magisterský titul začít praktikování, program je vynikající krok. V průběhu studia, se dozvíte o léčbě a diagnostice kostí, kloubů a svalových poruch souvisejících. Hlavní chody patří anatomii a fyziologii.

Chiropraxe medicína je respektovaným řešení bez drog na mnoha onemocnění, a chiropractors jsou ve vysoké poptávce.Praktici jsou hlášeny mají vysokou uspokojení z práce a zároveň vydělávat platy srovnatelné s zubní a lékaři v jiných oblastech.

Náklady na programu se bude značně lišit v instituci, která se rozhodnete zúčastnit. Budete chtít, aby se ujistil, že jste plně výzkumné programy a najít možnost, která vám nejlépe finančních potřeb. Kontaktování školu informací o nákladech je také užitečné.

Po ukončení programu v chiropracty, bude většina lidí nadále magisterského nebo jiné vyšší stupně v oblasti medicíny, protože mnoho zemí vyžaduje, aby další vzdělávání. Ostatní absolventi mohou být schopni najít pozice jako asistenti v chiropraxe úřadech. Jakmile jedinci jsou uznávány jako praktikující chiropraktiků, mohou pracovat pro stávající praxi nebo spustit jeden z jejich vlastní. Budou pracovat s pacienty denně, jak diagnostikovat a léčit onemocnění kloubů a svalů.

Existuje řada mezinárodních institucí, které nabízejí programy v chiropracty, a můžete snadno najít školu, která odpovídá vašim potřebám. Chcete-li začít vyšetřovat, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

6 Výsledky v Chiropraxe Filter

Bakalářský v Chiropraxe

Royal University Center Maria Cristina
Bakalář
Zář 2020
<
4 roky
Spanish (Spain)
Angličtina
Kampus

Chiropraxe je rychle rostoucí profesí v Evropě. V zemích, kde je chiropraktika regulována, stále existuje potřeba více profesionálů.

Čtěte více

Bakalářský titul v oboru chiropraxe

Barcelona College of Chiropractic - BCC
Bakalář
Zář 2020
<
Denní studium
<
5 roky
Angličtina
španělština
Kampus

Díky doporučení odborníků v vytváření osnov a významných lidí z chiropraxe profese, BCC připravila jedinečný program studií si klade za cíl spojit disciplínu chiropraxe pokroč ...

Čtěte více

BSc (Hons) Chiropraktik

International Medical University
BSc
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Jsme první a jediná univerzita, která nabízí kompletní chiropraktický vzdělávací program v Malajsii stejně jako v celé jihovýchodní Asii. Program se skládá ze čtyřletého akade ...

Čtěte více

Bakalář zdravotnických profesí

Felician University
BSc
31 Srp 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

Biologické Pre-Professional programy poskytují studentům možnost získat BS v biologii na Felician University a absolvent titul z řady spolupracujících odborných školních progr ...

Čtěte více

Bakalář zdravotních věd v Chiropratic

University of Johannesburg
Bakalář
Led 2021
<
Denní studium
<
4 roky
30 Zář 2020
Angličtina
Kampus

Naše oddělení nabízí čtyřletou bakalářskou práci v oboru Chiropraxe bakalářů zdravotnictví otevřených každý rok 1. dubna. Žadatelé jsou povinni účastnit se pohovoru jako součá ...

Čtěte více

Logan University
BSc
Zář 2020
<
Denní studium
<
3&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Kandidáti na bakalářské studium v ​​oboru biologie člověka museli získat alespoň 50% požadovaných hlavních kreditů v Loganu.

Čtěte více