Filter
Bakalář
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Získání bakalářského titulu je důležitým prvním krokem při výkonu některé z kariéry, a to by mohlo otevřít dveře k mnoha profesních a vzdělávacích příležitostí. Zatímco mnoho studentů rozhodnout pro vstup do pracovního procesu po dokončení studia, jiní se rozhodnou věnovat se magisterského nebo doktorát.

Co je bakalářské studium Chiropracty? Chiropraxe lékařství je rychle rostoucí pole po celém světě. Program v této oblasti pomůže připravit vás znalosti a dovednosti, které potřebujete začít svou kariéru. Zatímco mnoho zemí vyžaduje magisterský titul začít praktikování, program je vynikající krok. V průběhu studia, se dozvíte o léčbě a diagnostice kostí, kloubů a svalových poruch souvisejících. Hlavní chody patří anatomii a fyziologii.

Chiropraxe medicína je respektovaným řešení bez drog na mnoha onemocnění, a chiropractors jsou ve vysoké poptávce.Praktici jsou hlášeny mají vysokou uspokojení z práce a zároveň vydělávat platy srovnatelné s zubní a lékaři v jiných oblastech.

Náklady na programu se bude značně lišit v instituci, která se rozhodnete zúčastnit. Budete chtít, aby se ujistil, že jste plně výzkumné programy a najít možnost, která vám nejlépe finančních potřeb. Kontaktování školu informací o nákladech je také užitečné.

Po ukončení programu v chiropracty, bude většina lidí nadále magisterského nebo jiné vyšší stupně v oblasti medicíny, protože mnoho zemí vyžaduje, aby další vzdělávání. Ostatní absolventi mohou být schopni najít pozice jako asistenti v chiropraxe úřadech. Jakmile jedinci jsou uznávány jako praktikující chiropraktiků, mohou pracovat pro stávající praxi nebo spustit jeden z jejich vlastní. Budou pracovat s pacienty denně, jak diagnostikovat a léčit onemocnění kloubů a svalů.

Existuje řada mezinárodních institucí, které nabízejí programy v chiropracty, a můžete snadno najít školu, která odpovídá vašim potřebám. Chcete-li začít vyšetřovat, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Čtěte více Méně

2 Výsledky v Chiropractic Medicine

Royal University Center Maria Cristina

Chiropraxe je rychle rostoucí profesí v Evropě. V zemích, kde je chiropraktika regulována, stále existuje potřeba více profesionálů. ... [+]

. Proč bych měl studovat chiropraktiku?Chiropraxe je rychle rostoucí profesí v Evropě. V zemích, kde je chiropraktika regulována, stále existuje potřeba více profesionálů.Bolest pohybového aparátu je hlavní příčinou pracovní neschopnosti s enormními socioekonomickými důsledky a chiropraxe je vedoucí profesí při řešení tohoto problému.Je to profese, která se zabývá pacienty a poskytuje prostředky pro konzervativní péči.Proč studovat na madridské vysoké škole chiropraktiky?Madridská vysoká škola Chiropraxe je v rámci prestižního centra Real Centro Universitario Escorial Maria Cristina, které bylo založeno v roce 1892Model vzdělávání je založen na malých kohortách a poskytuje tak individuální vzděláváníUčební plán je plně akreditován Evropskou radou o Chiropraxe vzděláváníByla to první instituce, která ve Španělsku nabídla vzdělávání a odbornou přípravu v Chiropraxe a byla akreditována od prvního studia.Fakulta se skládá z akademiků z veřejných a soukromých vysokých škol, s rozsáhlým a různorodým akademickým a klinickým zázemím.Mezinárodní výměnné příležitosti jsou k dispozici s institucemi v Japonsku, Kanadě, Mexiku, Brazílii a ve Spojených státechNaučte se učební osnovy založené na důkazech a na pacientechCo musím udělat, abych se stal studentem?... [-]
Španělsko Madrid
Barcelona College of Chiropractic - BCC

Díky doporučení odborníků v vytváření osnov a významných lidí z chiropraxe profese, BCC připravila jedinečný program studií si klade za cíl spojit disciplínu chiropraxe p ... [+]

Díky doporučení odborníků v vytváření osnov a významných lidí z chiropraxe profese, BCC připravila jedinečný program studií si klade za cíl spojit disciplínu chiropraxe pokročilé strategií výuky, učení a hodnocení ,

Věda, umění a filozofie

Chiropraxe byl tradičně spoléhat na třech pilířích: filozofie, vědy a umění. Proto se při vývoji osnov, prioritou našeho akademického týmu bylo dosáhnout rovnováhy mezi těmito třemi pilíři. Vzhledem k tomu, kurikulum je v souladu se zásadami chiropraxe, že kombinuje studium základních a klinických vědách s hlubokou reflexi vrozenou schopnost našeho těla optimalizovat jejich zdraví.

Dvojjazyčné School ... [-]
Španělsko Barcelona
Září 2019
Denní studium
5 - 5 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině