HEALTHCARESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský program trvá obvykle čtyři roky, během nichž účastníci získají pokročilé znalosti daného tématu. Jednotlivci obvykle absolvují bakalářský titul ke zlepšení svých kariérních vyhlídek.

Co je bakalář v holistické medicíně? Kurzy tohoto programu jsou obecně zaměřeny na posílení znalostí účastníků o cvičení, výživě, vhodných stravovacích návycích a chování zdravého životního stylu. Cílem programu je obecně připravit jednotlivce, aby pomohli ostatním vést zdravější a delší životy prostřednictvím holistických opatření. Kurzy se mohou zaměřit na analýzu a pochopení ekonomických, kulturních a sociálních podmínek, které ovlivňují zdraví a klíčové role fyzické aktivity a výživy ve zdraví a nemocech.

Absolventi tohoto programu mají tendenci rozvíjet schopnost uvažovat ve větším měřítku o vývoji a realizaci globálních řešení v oblasti zdravotní péče. Mnozí také získají zájem o výzkum, analýzu a schopnost kritického myšlení. Každá z těchto dovedností je interdisciplinární a může pomoci absolventům ve svém zvoleném oboru a v životě.

Náklady na bakalářské studium se výrazně liší od školy až po školu a umístění na místo. Potenciální studenti by měli provádět svůj výzkum před aplikací na program.

Jednotlivci, kteří absolvují bakalářské studium v ​​holistickém lékařství, mohou být dobře vybaveni, aby mohli věnovat řadu zajímavých kariérních příležitostí. Některé pracovní tituly, které účastníci programu mohou držet, zahrnují fyzikální terapeut, masér, terapeut, osobní trenér, zdravotní sestra, konzultant krmení a výživy, chiropraktik a akupunkturista. Absolventi mohou jít do zdravotnictví, sportu, výživy, vlády, potravinářských služeb nebo poradenského průmyslu. Mohou nalézt naplnění v soukromých nemocnicích, veřejných zdravotnických klubech, tělocvičích a sportovních klubech nebo akademických institucích.

Tam, kde jednotlivec chodí do školy, závisí v konečném důsledku na jeho místě, rozpočtu a stávajících povinnostech. Online programy nabízejí flexibilitu, že programy v učebnách nejsou. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Celostní medicína Filter

BTech v somatologii

University of Johannesburg
Bakalář
Leden 2020
<
Denní studium
Angličtina
Campus forma

Kurz pro BTech v somatologii zahrnuje reflexní terapii (specializované masážní techniky), metodologii výzkumu, maskovací terapii, somatechniky, permanentní make-up, sociálně p ...

Čtěte více