HEALTHCARESTUDIES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský titul získává osoba poté, co absolvoval přísné tři až sedm let učení o konkrétním tématu. Jednotlivci obvykle usilují o získání bakalářského titulu, aby mohli posílit své kariérní vyhlídky.

Co je bakalář v rostlinné medicíně? Bakalářský program v této oblasti je obecně zaměřen na podporu hlubšího porozumění rostlinných léčivých přípravků a způsobu jejich použití při léčbě běžných onemocnění a onemocnění. Absolventi programu jsou zpravidla vybaveni tak, aby mohli hned začít pracovat jako odborníci v oblasti botanického lékařství, ale někteří se rozhodnou pro pokročilé studium v ​​oboru. Během studia se účastníci mohou naučit, jak identifikovat a klasifikovat bylinky, jak předcházet onemocnění a udržovat dlouhodobé zdraví prostřednictvím používání rostlin a jak kultivovat léčivé bylinky. Kurzy se mohou zaměřit také na aspekty výroby a zajištění kvality rostlinných léčivých přípravků, stejně jako historické, kulturní a ekonomické perspektivy botanických léčiv.

Absolventi tohoto programu mají tendenci získat hluboké uznání pro přírodu a její přirozené léčebné vlastnosti a pevný základ v současných výzkumných metodách. Mnoho z nich má také silné kritické myšlení a analytické schopnosti. Každá z těchto vlastností se může ukázat jako užitečná v osobním i pracovním životě.

Náklady na bakalářské studium se značně liší a jednotlivci by měli provádět svůj výzkum před aplikací na jakýkoli program. Mezi faktory, které mohou ovlivnit náklady na výuku, patří umístění školy a doba trvání programu.

Jednotlivci, kteří absolvují vysokoškolské studium v ​​oboru bylinné medicíny, mohou zjistit, že mají k dispozici mnoho zajímavých kariérních příležitostí. Tito mohou zahrnovat pozice jako odborníci na zajištění kvality, odborníky na výzkum a vývojáře, kultivátory bylin, konzultanty pro bylinné průmyslové odvětví, zástupce, výrobce nebo formulátory nebo akupunkturisté. Absolventi mohou najít úspěch a naplnění v oblasti zdraví a wellness, farmaceutických, botanických, ošetřovatelských, výživových, farmakologických nebo přírodních lékařských oborech.

Mnoho institucí nabízí on-line programy v bylinné medicíně. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Bylinná medicína Filter

BSC v rostlinných vědách

Bastyr University
Bakalář
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

bylinný vědy dokončení studijní program Baštýř univerzity trénuje profesionály, kteří mohou reagovat na rostoucí poptávku po bylinné medicíny odborníků. Tím, že studuje mistro ...

Čtěte více