Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Bulharsko.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Bulharsko.

Master

Bakalářský titul je program, vysokoškolské vzdělání, které lze získat v asi čtyři roky. Mnoho bakalářské programy jsou nabízeny v osobě, jakož i na on-line, takže i studentů, kteří žijí v odlehlých oblastech nebo kteří nemohou chodit do školy na plný úvazek mohou uplatnit své vzdělání.

Ministerstvo školství často dohlíží na vzdělávání v Bulharsku. Studenti, kteří sledují vysokoškolské vzdělání na univerzitě často dostat určité procento z vládní podporu, aby mohli úspěšně dokončit svá studia.

Univerzity pro titul bakaláře Bulharsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Bulharsko zde.

Čtěte více

Bakalář V Ergoterapii

University Of Ruse
Campus forma Denní studium 4 let October 2018 Bulharsko Ruse

Hlavním cílem programu v ergoterapie je vychovávat odborníky, kteří přispívají k umožnění zaměstnání pro lidi s tělesným, mentálním nebo emocionální postižením rozvojem, obnovení nebo udržení jejich každodenní životní a pracovní dovednosti. [+]

Hlavním cílem programu v ergoterapie je vychovávat odborníky, kteří přispívají k umožnění zaměstnání pro lidi s tělesným, mentálním nebo emocionální postižením rozvojem, obnovení nebo udržení jejich každodenní životní a pracovní dovednosti. Podporují také jim kompenzovat trvalé ztráty funkce přizpůsobením domácí, školní a pracovní prostředí.

Učební plán je navržen v souladu s požadavky Evropské sítě Ergoterapie ve vysokém školství (ENOTHE) a Světové federace ergoterapeutů (WFOT). V roce 2014 bakalářský studijní program na univerzitě v Ruse byl schválen WFOT.

Výuka je rozdělena do základních a humanitárních kurzů, biomedicínských kurzy, terapie kurzy z povolání a 1020 hodin praktického výcviku.... [-]