Filter
Bakalář
Brazílie São José dos Campos Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Brazílie.

Starý mládenec je akademický studijní program, který pomáhá připravit studenty na budoucí povolání nebo pokračovat ve svém vzdělávání. Bakalářské hodnosti lze získat asi tři až pět let v závislosti na výsledcích žáků, jakož i požadavkům každého konkrétního studijního programu.

Brazílie je v současnosti mezi 20 nejvýkonnějších zemí z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Není moc jazyková bariéra, protože většina kurzů je v portugalském jazyce.Brazílie má 50 veřejných a 80 soukromých vysokých škol

Toto město hraje klíčovou roli v Brazílii jako výzkumné a vzdělávací centrum. Mnohé vysokoškolské vzdělávací střediska se zde nacházejí, a studenti buď cizí nebo místní studovat u Faculdade INPG, Instituto Brasileiro de Technologias Avancadas a mnoho dalších.

Univerzity pro titul bakaláře Brazílie. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Brazílie zde.

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Tituly
Místo
Brazílie
São José dos Campos
Typ studia
Tempo
Universidade do Vale do Paraíba (UNIVAP)

Studijní plán je organizována tak, aby zajistily integraci studentů z různých prostředí v oblasti zdraví, a podporovat respektování základních a specifických témat, založ ... [+]

V průběhu

Studijní plán je organizována tak, aby zajistily integraci studentů z různých prostředí v oblasti zdraví, a podporovat respektování základních a specifických témat, založit na vědu potravin a nutričních potřeb jednotlivců a populací.

Celková znalost přes tréninkové možný výkon v mnoha oblastech, od těch tradičních až po ty aktuální, jako je bylinné medicíny, genomu, gerontologie.

Absolventi Univap mají generalist, zaměřené na bezpečnost potravin a dietní péči ve všech oblastech odbornými znalostmi v oblasti potravin a výživy jsou prezentovány základním prvkem při prosazování, zachování a obnovení zdraví a prevenci onemocnění u jedinců nebo populací ,... [-]

Brazílie São José dos Campos
Březen 2020
Portuguese (Brazil)
Denní studium
4 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině