Filter
Bakalář
Brazílie Alfenas Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Alfenas

Starý mládenec je pokročilý stupeň, který obvykle trvá asi čtyři roky školní docházky získat. Studenti znalosti a školení obdrží zároveň vydělávat své tituly mohou vést k neuvěřitelné profesních příležitostí na dokončení studia.

Brazílie je v současnosti mezi 20 nejvýkonnějších zemí z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Není moc jazyková bariéra, protože většina kurzů je v portugalském jazyce.Brazílie má 50 veřejných a 80 soukromých vysokých škol

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Alfenas. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Alfenas. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Alfenas a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Alfenas a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Alfenas přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Universidade José do Rosário Vellano (UNIFENAS)

Prostřednictvím pedagogické činnosti, výzkumu a rozšíření se ošetřovatelské Program navrhuje integrální tvorbu budoucích profesionálů. Aktivovat ji v několika oblastech z ... [+]

ošetřovatelství

Výcvik Všestranná, humanista a reflexní

Prostřednictvím pedagogické činnosti, výzkumu a rozšíření se ošetřovatelské Program navrhuje integrální tvorbu budoucích profesionálů. Aktivovat ji v několika oblastech zdravotnictví, pro, kromě profese, cvičení výzkumu, plánování, managementu a vzdělávání.

Plného výkonu v akademickém životě

Učební plán umožňuje studentům, aby bezproblémovou integraci mezi teorií a praxí, zapojit ji do reálné situace na péči v nemocnicích, zdravotních střediscích, školy, firmy, školky a domovy.

Intenzivní praktické činnosti

Ošetřovatelský kurz v Alfenas, má Fakultní nemocnice Alzira Velano, na UNIFENAS kromě klinikách a jednotkách PSV -Naprogramované zdravotnictví.... [-]

Brazílie Alfenas
March 2020
Kombinované
8 - 9 
Campus forma
Přečtěte si více v češtině