HEALTHCARESTUDIES.CZ

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský titul je jedním z prvních stupňů vysokoškolského vzdělání, což z něj činí počáteční krok mnoha studentů na jejich vzdělávacích cestách. Neexistují žádné předpoklady pro zápis do bakalářského programu. Poté mohou absolventi buď pokračovat ve studiu nebo vstoupit do své kariéry.

Co je bakalář v biotechnologii? Existuje mnoho strojů, které se používají v oblasti biologie nebo zdravotnictví. Program biotechnologie připravuje studenty k práci s těmito stroji nebo k jejich vývoji. Oblasti studia obvykle zahrnují biologii, inženýrství, chemii a informatiku. Zatímco toto pole je kombinací inženýrských a vědeckých oborů, většina programů v biotechnologii se zaměřuje především na vědeckou stránku oboru.

Jakmile studenti dokončí bakalářské studium v ​​oblasti biotechnologie, často vyvinuli jisté dovednosti, které mohou těžit z jejich osobního života a kariéry. Mezi tyto dovednosti patří schopnosti výzkumu, spolupráce a týmová práce a hodnotící a vědecká myšlenka. Uchovávání těchto dovedností může otevřít nové příležitosti nebo zvýšit plat.

Důležité je důkladně prozkoumat náklady na zapsání do bakalářského programu předem. Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují výuku a poplatky. Tyto faktory mohou zahrnovat vše od školy a programu, který jste si vybrali do země, ve které studujete.

Biotechnologie je obrovská oblast, což znamená, že existuje mnoho kariérních možností a mnoho otázek, které je třeba sledovat. Jednou z nejobvyklejších pozic, které absolventi zadávají, je biomedicínský inženýr. Je také možné se stát chemikou, biochemistou nebo biofyzikou. V zemědělství existuje také mnoho příležitostí v oblasti biotechnologie, například zemědělský inženýr, vědec v oblasti půdy a rostlin nebo vědecký pracovník v oblasti potravin.

Nejlepší způsob, jak začít studovat v biotechnologii, je najít program, který splňuje všechny vaše specifické potřeby. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Biotechnologie Filter

Vyznamenání bakalář aplikované technologie - biotechnologie

Fanshawe College
Kampus Denní studium 4 roky Září 2020 Kanada Londýn

Kmenové buňky, xenobiotika a molekulární biologie patří dnes mezi nejžádanější oblasti vědeckého studia. S Fanshaweho vyznamenáním bakalářského titulu v oboru biotechnologie, budete mít osm semestrů akademického studia a nejméně čtyři měsíce co-op zkušenosti, které vás připraví na práci v těchto vzrušujících oblastech.