Filter
Bakalář
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Bakalářský titul, někdy označovaný jako maturita, je bakalářský program. Tato výchovná cesta obvykle pomáhá studentům vytvářet základní znalosti o určitém předmětu. Většina studentů může dokončit bakalářský program za tři až pět let.

Co je bakalář v oboru biomechaniky? Studium biomechaniky nabízí jedinečný pohled na křižovatku anatomie, matematiky, biologie, fyziologie, fyziky a chemie. Pole zkoumá síly působící na tělo a účinky, které mohou vyvolat, aby studenti lépe porozuměli technikám řešení problémů potřebným pro medicínu a zdraví. Každá univerzita má mírně odlišné kursy, ale některé příklady jsou lidská anatomie, lékařská terminologie, aplikovaná anatomie a fyziologie, funkční biomechanika a trendy v biomechanické analýze.

Mnoho studentů považuje toto vzdělávání za přínosné, protože jim dává praktické zkušenosti se specializovaným zařízením, které slouží k měření interakcí mezi lidmi a jejich prostředím. Některé získané dovednosti zahrnují komunikaci, analýzu a kritické myšlení. Profesionálové mohou tyto dovednosti využít k tomu, aby lépe učil sportovce, jak zlepšit jejich výkony a vyhnout se zranění.

Náklady na bakalářský titul se mohou značně lišit od školy po školu a země do země. Univerzity často vybírají výuku, takže žadatelé mohou chtít kontaktovat školy přímo za cenovou nabídku.

Bakalář v oboru biomechaniky může být vzdělávání, které studenti potřebují získat smysluplnou kariéru ve zdravotnictví nebo řízení sportu. Někteří absolventi mohou toto vzdělání využívat k tomu, aby se stali sportovními fyziology, vývojovými inženýry, biomechanickými výzkumníky, vědci ve sportu, výkonnými specialisty nebo fyzickými trenéry. Přesná dostupná kariéra často závisí na akademických a odborných zkušenostech studentů. Někteří učenci se rozhodnou použít tento titul jako základ pro další vzdělávání.

Školy po celém světě nabízejí bakalářské tituly. Můžete najít on-line a osobní programy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Biomechanika

University of Birmingham - College of Medical and Dental Sciences

Tento titul Vám nabízí možnost získat komplexní zázemí v lékařské vědě a inženýrství materiálů pro opravu nebo výměnu poškozené, nemocné nebo chybějící tkáně v lidském tě ... [+]

Umělé kyčelního a kolenního kloubu, krevní cévy a náhradní srdeční chlopně, umělé zuby a náplně, kontaktní čočky, moderní systémy dávkování léčiv a tkáňové inženýrství jsou jen některé z rostoucího počtu žádostí o biomedicínských materiálů.

Tento titul Vám nabízí možnost získat komplexní zázemí v lékařské vědě a inženýrství materiálů pro opravu nebo výměnu poškozené, nemocné nebo chybějící tkáně v lidském těle. The Biomedical Materials Science Kurz Je jedním z mála kurzů zaměřených rovněž na biologické a materiálové vědy a našich absolventů se proto najít pracovní příležitosti v širokém spektru oblastí souvisejících s lékařských a stomatologických věd.... [-]

Spojené království Birmingham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině