Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Fitzroy

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Fitzroy

Master

Starý mládenec je čtyřletý stupeň, která umožňuje studentům zvolit jejich koncentraci a obor. Mnohé školy nabízejí možnosti školní docházku na částečný úvazek, aby studenti, kteří si přejí získat bakalářský titul může tak učinit i při práci nebo péči o rodinu.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Fitzroy. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Fitzroy. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Fitzroy a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Fitzroy a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Fitzroy přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Čtěte více

Bachelor of Applied Public Health

Torrens University Australia
Online forma Denní studium Kombinované 3 let February 2019 Austrálie Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide + 6 více

[+]

Podpora zdraví Officer

volitelné Jednotky

KRITÉRIA přijímacího řízení

[-]