Filter
Bakalář
Austrálie Victoria Fitzroy Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Fitzroy

Starý mládenec je pokročilý stupeň, který obvykle trvá asi čtyři roky školní docházky získat. Studenti znalosti a školení obdrží zároveň vydělávat své tituly mohou vést k neuvěřitelné profesních příležitostí na dokončení studia.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Na této stránce si můžete vyhledat škol univerzit, obchodních škol v Fitzroy. Budete snadno najít všechny informace o top zařadil univerzity v Fitzroy. Klikněte na \ "Přečtěte si více " pro podrobný popis univerzity a přehled studijních programů nabízených.

Hledat univerzity v Fitzroy a prohlížet prostřednictvím svých programů najít ty, které vám nejlépe vyhovují. Získejte všechny informace o různých možnostech studia v Fitzroy a porovnat školného a délku studia. Můžete ušetřit čas a kontaktní univerzity v Fitzroy přímo: vyplňte \ "Požadavek se informujte zdarma " formulář, který bude vás v kontaktu s přijímací kanceláři.

Zahajte vyhledávání pro budoucí vzdělávání hned!

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

Torrens University Australia

... [+]

Podpora zdraví Officer

volitelné Jednotky

KRITÉRIA přijímacího řízení

[-]
Austrálie Sydney Leura Fitzroy Melbourne Brisbane Adelaide  + 3 Více
February 2020
Kombinované
3 let
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině