HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Švýcarsko.

Starý mládenec je míra, kterou lze získat po třech až čtyřech letech studia. Dokončení bakalářský titul může poskytnout absolventům s více pracovních příležitostí a možnost vydělat si více peněz do svého života.

Švýcarsko (německy: Schweiz, francouzsky: Suisse, italsky: Svizzera, Romansch:. Svizra Švýcarsko má jedny z vysoké školy světoznámé jako ETH v Curychu, EPFL v Lausanne, IHEID v Ženevě, University of Lausanne nebo University of St Gallen. Mějte na paměti, že 's mnohem lepší mluvit místním jazykem, takže pokud můžete ' t ani mluvit francouzsky, německy nebo italsky, lepší jít na jazykový kurz první.

Univerzity pro titul bakaláře Švýcarsko. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Švýcarsko zde.

nalezené výsledky Filter

Studijní obor ve fyzioterapii

Department of European Studies “Jean Monnet”
Bakalář
Úno 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Italština
Angličtina
Kampus

Rehabilitace je samostatným povoláním, jehož praktici pracují profesionální a otevřít s dalšími zdravotníků. Stupeň Kurz je vhodný pro moderní potřeby profese, je vhodné, aby ...

Čtěte více

Průběh stupně v ošetřovatelce

Department of European Studies “Jean Monnet”
Bakalář
Úno 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Italština
Angličtina
Kampus

Ošetřovatelství je samostatným povoláním, jehož praktici pracují profesionální a otevřít s dalšími zdravotníků. Stupeň Kurz je vhodný pro moderní potřeby profese, je vhodné, a ...

Čtěte více