Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Španělsko.

Nejlepší univerzity, vysoké školy a obchodní školy v Španělsko

Master

Starý mládenec je čtyřletý stupeň, která umožňuje studentům zvolit jejich koncentraci a obor. Mnohé školy nabízejí možnosti školní docházku na částečný úvazek, aby studenti, kteří si přejí získat bakalářský titul může tak učinit i při práci nebo péči o rodinu.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Nejlepší business školy a business univerzity nabízející MBA, MSc, magisterské programy a manažerské kurzy v Španělsko, . Najděte školu a kontaktujte ji pomocí tří kliknutí, zde!

Čtěte více

V Oboru Lidské Výživy A Dietetiky

Universidad Isabel I
Online forma Denní studium 4 let September 2018 Španělsko Burgos

V oboru lidské výživy a dietetiky je jedním z nejnovějších v naší nabídce kvalifikací. [+]

V oboru lidské výživy a dietetiky je jedním z nejnovějších v naší nabídce kvalifikací. Student získá vynikající trénink, který vám umožní vytvořit orientovaný potravin a výživy jednotlivců a skupin v různých fyziologických a / nebo patologických stavů v souladu se zásadami ochrany a podpory zdraví, preventivních aktivit dietní a nutriční onemocnění a léčba. Zajímavé si povšimnout, že v oboru lidské výživy a dietetiky je silně spojena s fyzikální vědy a sportu, začíná být velmi důležitá tréninková jednotka pro použití v druhé oblasti: Toto pole je spojeno s psychologii , s těmito třemi kvalifikací, které tvoří naši Fakulta zdravotnických věd. Stejně jako ve všech stupních, International University Isabella já Kastilie nabízí specifický kříž, který odlišuje naše studijní obory a našel službu studenta: první chod, informatika, angličtina, ústní a písemný projev; čtvrté třídy a etika, etika a znalost profesních standardů. ... [-]